افزایش آلودگی هوای شهرهای بزرگ در ۵ روز آینده/ رگبار پراکنده در سواحل دریای خزر

سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرد: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار مستقر می‌شود که سبب افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از جمله کرج، تهران، اراک، اصفهان و …


از ۱۶ هزار تخت بیمارستانی در دولت سیزدهم بهره‌برداری شده است

وزیر بهداشت با بیان اینکه ۱۴ هزار جذب نیرو مربوط به پرستاران است گفت: در دولت سیزدهم ۱۶ هزار تخت در کشور افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.


دانشگاه‌ها در استان‌ها باید در حوزه تولید دارور و تجهیزات پزشکی فعال شوند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه ها و ظرفیت علمی آن در استان‌ها باید در حوزه تولید دارو و تجهیزات پزشکی فعال شوند تا دیگر وارد کننده دارو و تجهیزات نبوده و صادرکننده در این بخش باشیم.


5 عامل خرابی و از کار افتادن قهوه ساز

قهوه ساز وسیله ای مفید و کاربردی برای علاقمندان به قهوه معطر و خوش طعم است. با استفاده از این قهوه ساز قادر خواهید بود تنها در عرض چند دقیقه از یک نوشیدنی خوشمزه لذت ببرید .


بهترین مرکز کاشت مو در تهران از نگاه مردم کجاست؟

امروزه با توجه به اینکه علم پزشکی روز‌به‌روز در حال پیشرفت است، برخی از افراد به کلینیک‌ها و مراکز کاشت مو مراجعه می‌کنند. کاشت مو در کشور ما یکی از رایج‌ترین جراحی‌های زیبایی شده است.


ابطال مالیات کارانه اعضای هیات علمی و پزشکان متخصص بالینی تمام وقت جغرافیایی

رئیس مرکز بودجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابطال مالیات کارانه اعضای هیات علمی بالینی و پزشکان متخصص بالینی تمام وقت جغرافیایی خبر داد.


معاون پرستاری وزیر بهداشت: بهره‌گیری از تجربیات پرستاران و پزشکان دفاع مقدس در آموزش دانشجویان پرستاری

معاون پرستاری وزارت بهداشت و درمان گفت: امروز از تجربیات پزشکان در دوران هشت سال دفاع مقدس در آموزش جوانان استفاده می‌شود.


جزئیات اخذ مالیات از سیگار و تنباکوی قلیان

نحوه اخذ مالیات از سیگار و تنباکوی قلیان داخلی در سال ۱۴۰۲ ابلاغ شد که بر اساس آن صادرات سیگار و تنباکوی قلیان مشمول مالیات نمی‌شود.


چطور به بازار کار رشته کوتاهی موی زنانه وارد شویم؟

کوتاهی مو به عملیاتی اشاره دارد که در آن موهای سر یک فرد به طور معمول با استفاده از ابزارهای تخصصی موهمچون ماشین تراش مو، قیچی ، شانه پیتاژ و... کوتاه شده و به شکلی دلخواه حالت داده می شود …


ساخت کفش طبی کودکان با اسکن پا [تضمینی + اختصاصی برای شما]

ساخت کفش طبی کودکان با اسکن پا، برای آن دسته از کودکانی که از یک مشکل و ناهنجاری جسمانی در پای خود رنج می برند، از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است. اگر نمی دانید اسکن چیست و چه مزیت …