دولت سیزدهم بدون ابتلا به حاشیه و با روحیه بسیجی به مردم خدمت می‌کند

خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه دولت سیزدهم مرام بسیجی دارد،گفت: در ماجرای افتتاح پروژه های نیمه تمام مانند متروی پرند و تکمیل بخش مسکن در این استان شاهد رفتاربسیحی و تلاش جهادی دولتمردان بودیم.


سقف بودجه‌های انتخاباتی کاندیداها متناسب با شرایط جمعیتی و جغرافیایی تعیین می‌شود

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: سقف بودجه‌های انتخاباتی کاندیداها متناسب با شرایط جمعیتی و جغرافیایی منطقه تعیین می‌شود و بر هزینه‌های ستادها نظارت می‌شود.


بسیج و گروه های جهادی نقش مهمی در تقویت اعتماد عمومی جامعه دارند

آخرین روز رزمایش کشوری گروه های جهادی با شعار بسیج،امید ملت ایران است با حضور سرهنگ احمد سعیدی مسئول سازمان بسیج عشایری کشور در استان لرستان برگزار شد.


ضوابط مشخصی برای حمایت از کاندیداهای مجلس دوازدهم داریم

رئیس شورای ائتلاف، گفت: ما تفکر و ضوابطی درباره نمایندگانی که باید در مجلس آینده حاضر شوند تا یک مجلس انقلابی داشته باشیم، داریم که در وقت مناسب درباره آن توضیح خواهیم داد. از همه شما درخواست دارم که جدی، …


امسال وظیفه سیاسی مهم تر از انتخابات نداریم

رئیس شورای ائتلاف گفت: امسال وظیفه سیاسی مهم تر از انتخابات نداریم و هر نتیجه ای این انتخابات داشته باشد با همین شور و شوق کار را ادامه می‌دهیم.


اجرای صحیح قانون اساسی به مطالبه عمومی تبدیل شود

دبیر شورای نگهبان گفت: ابعاد مختلف قانون اساسی باید توسط رسانه‌ها و نهادهای آموزشی به جامعه معرفی شود تا اجرای صحیح این قانون به مطالبه عمومی تبدیل گردد.


طوفان الاقصی توانست جدول سیاست های آمریکا در منطقه را بهم بزند

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: طوفان الاقصی توانست جدول سیاست های آمریکا در منطقه را بهم بزند و ادامه پیدا کند، جدول را محو خواهد کرد.


حداد عادل: رژیم صهیونیستی غزه را به بزرگ‌ترین زندان بدون سقف جهان تبدیل کرده است

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با ترور و ویران کردن خانه‌های فلسطینی‌ها دست به اقدامات جنایتکارانه می‌زند، گفت: رژیم صهیونیستی، پرتراکم‌ترین نقطه جهان را در غزه ایجاد کرده است.


واکنش آملی لاریجانی به اظهارات مسئول سیاست خارجی اروپا

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اظهارات مسئول سیاست خارجی اروپا، گفت: عجیب است که مسئول سیاست خارجی اروپا در مواجهه با پرسش پیرامون جنایات جنگی رژیم صهیونیستی اظهار می دارد که من حقوق دان نیستم که قضاوت …


آیا تحریم کنندگان انتخابات از حسن روحانی حمایت خواهند کردند؟

تصمیم نهایی برای تایید یا رد صلاحیت حسن روحانی با شورای نگهبان است با این حال رئیس جمهور سابق برای حفظ کرسی خبرگان رهبری دست به دامن اصلاح طلبان شده است.