بازی همستر کمبت لانه‌ای برای هکرها شد

کاربرانی که بازی «همستر کمبت»(Hamster Kombat) تلگرام را انجام می دهند هدف کلاهبرداران آنلاین و هکرهایی قرار گرفته اند که سعی دارند از محبوبیت این بازی رایانشی سواستفاده کنند.


گزارش اختلال در ارائه خدمات نداشتیم

سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه به دلیل تحریم‌ها، از سرویس‌های مایکروسافت در کشور استفاده نمی‌شود، گفت: سرویس‌های بومی جایگزین سرویس‌های خارجی شده‌اند و تاکنون گزارشی هم از اختلال در ارائه خدملت نداشته‌ایم.


عامل اختلال سایبری جهانی عذرخواهی کرد

جورج کورتز، مدیرعامل شرکت امنیت سایبری «کراود استرایک» (CrowdStrike)، بابت اختلال فنی جهانی که روز جمعه، فعالیت صنایع مختلف را دچار وقفه کرد، عذرخواهی کرد و وعده داد با همه مشتریانش برای برگرداندن فعالیت آنها به وضعیت عادی، همکاری کند.


اختلال سایبری جهانی دردسرساز شد

در پی اختلالات سایبری جهانی، فعالیت خطوط هوایی، بانک‌ها، شرکت‌های مخابراتی و بورس لندن در روز جمعه مختل شد.


امکان تزریق ماهواره به مدارهای مختلف را داریم

وزیر ارتباطات در ویراستی گفت امروز با افتخار امکان تزریق ماهواره‌های سبک با قابلیت اطمینان بالا را به مدارات مختلف داریم.


فردا دنباله‌دار درخشان آسمان به مهمانی زمین می‌آید

مدیر انجمن نجوم آماتوری ایران، دنباله‌دار 13P/Olbers را مهمان جدید آسمان این شب‌های زمینیان دانست و گفت: این دنباله‌دار به عنوان درخشان‌ترین دنباله‌دار آسمان، فردا ۳۰ تیر به کمترین فاصله با زمین می‌رسد و بهترین شرایط برای شکار این جرم …


آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری ایرانسل در شهر امیرکلا

در ادامه پروژه توسعه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای مختلف کشور، عملیات اجرایی این پروژه در شهر امیرکلا، آغاز شد.


ادامه پخش ویژه برنامه‌های رادیو محرم از لنز ایرانسل

تلویزیون اینترنتی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، ویژه برنامه‌های رادیو محرم را در صفحه اختصاصی این رادیو در وبسایت و اپلیکیشن لنز، پخش می‌کند.


جابه‌جایی بازدیدکنندگان اکسپو ۲۰۳۰ با هزاران بالگرد الکتریکی

یک استارت‌آپ اتریشی به نام فلای‌نو(FlyNow) خبر افتتاح تاسیسات خود را در عربستان سعودی برای تولید «هزاران» بالگرد دو پروانه هم محور داد که قرار است بازدیدکنندگان را در نمایشگاه جهانی پیش رو در ریاض جابجا کنند.


توضیحات دهقانی فیروزآبادی درباره سازمان هوش مصنوعی

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهور از افتتاح سازمان هوش مصنوعی خبر داد و درباره حوزه عمل و بودجه این سازمان توضیحاتی ارائه کرد.