مهلت طراحی نشان ویژه جایزه بین‌المللی امام خمینی(ره) تمدید شد

مجتبی مجلسی از تمدید مهلت ‌زمان طراحی نشان ویژه جایزه بین‌المللی امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: هدف از فراخوان طراحی نشان جایزه امام خمینی(ره) تولید تندیس و مدال برای یک جایزه بین‌المللی است.


قطعه ارکسترال «قدس شریف» رونمایی شد

قطعه ارکسترال «قدس شریف» در بزرگداشت عملیات طوفان‌الاقصی با شعری از علیرضا قزوه، آهنگسازی زنده‌یاد استاد ناصری و رهبری حسین شریفی توسط ارکستر سمفونیک رسانه ملی اجرا، رونمایی و تقدیم حماسه آفرینان غزه شد.


همراهی همایون شجریان با انوشیروان روحانی/ آغاز کنسرت‌های زمستانی

همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی همراه انوشیروان روحانی از آهنگسازان با سابقه موسیقی از دی ماه سال جاری تازه ترین کنسرت خود را در کانادا برگزار می کنند.


جدیدترین دیوارنگاره میدان انقلاب رونمایی شد/ یک خروش میلیونی

جدیدترین دیوارنگاره میدان انقلاب اسلامی با عنوان «اعلام آمادگی ۱۰+ میلیون ایرانی برای مبارزه با اسراییل» در قالب پویش «حریفت منم» رونمایی شد.


هفت هزار دانش‌آموز هنرمند جذب پیام انقلاب شده‌اند

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه منطقه‌ای هنرهای تجسمی ایثار، امروز چهارم آذرماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.


مهلت شرکت در جشنواره ملی سرود فجر تمدید شد

مهلت شرکت در نخستین جشنواره ملی سرود فجر تا ۱۰ آذر تمدید شد تا هنرمندان کشورمان فرصت ارسال آثار به جشنواره را داشته باشند.


استفاده از یک فناوری جدید در کنسرت پاپ برای اولین بار

تازه‌ترین کنسرت مجید رضوی در حالی با اجرای قطعات منتخب برگزار شد که دست‌اندرکاران برنامه برای اولین بار از یک فناوری جدید برای طراحی جلوه‌های تصویری این کنسرت استفاده کردند.


کنسرت‌های آذر ۱۴۰۲/ کدام خواننده ها در این ماه روی سن می‌روند؟

برنامه کنسرت های آذر ۱۴۰۲ که قراراست در تهران وشهرستان ها برگزار شود، اعلام شد، براین اساس کنسرت رضا یزدانی، علیرضا طلیسچی اول آذر در تهران برگزار خواهد شد.


کنسرت «همراه با خاطره ها» در تالار وحدت نواخته می‌شود

بنیاد فرهنگی هنری رودکی به واسطه همراهی ارکستر ملی ایران قرار است بعد از گذشت یک سال کنسرت «همراه با خاطره ها» به آهنگسازی و رهبری مجید انتظامی را در تالار وحدت اجرا کند.


پرستاران غزه صبر را معنا بخشیدند/ رونمایی دیوارنگاره ولیعصر (عج)

به مناسبت روز پرستار از جدیدترین دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) رونمایی شد.