خودکفایی در تولید کاغذ یکی از نمادهای هویتی کشور است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خودکفایی در حوزه کاغذ را فقط یک موضوع فنی و صنعتی نمی‌دانیم و تولید کاغذ امروز به یکی از مهم‌ترین نمادهای هویتی ما تبدیل شده است.


منابع خرید کتاب دست دوم دانشگاهی

دانشجویان زیادی هستند که پس از انتخاب واحد و یا حضور در کلاس ها به دنبال تهیه و خرید کتاب دانشگاهی هستند. بسیاری از این افراد به دلیل گران بودن کتاب ها و نیاز به استفاده کوتاه مدت در طول …


سومین پویش باشگاه مخاطبان مهرا در حال برگزاری است

سومین پویش باشگاه مخاطبان مهرا با موضوع کتاب «پاییز آمد» به قلم گلستان جعفریان در حال برگزاری است.


فراخوان هجدهمین جشنواره شعر فجر منتشر شد

فراخوان هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر در سه گروه ادبی شعر بزرگسال، شعر کودک و نوجوان و درباره شعر توسط خانه کتاب و ادبیات ایران منتشر شد.


ایران در پنجمین نمایشگاه کتاب سلیمانیه حضور پیدا کرد

ایران با بیش از ۸۰۰ عنوان کتاب در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب سلیمانیه حضور پیدا کرد.


خاکسپاری استاد ندوشن در باغ عطار/ «فرزند ایران» در نیشابور به خانه ابدی رسید

پیکر زنده‌ یاد ‌محمد‌علی ندوشن در باغ آرامگاه عطار نیشابوری با حضور مردم، فرهیختگان و جمعی از اساتید دانشگا‌ه ‌تشییع و به خاک سپرده شد.


هنرمندان با آثار خود باید چهره وحشی صهیونیست‌ها را برملا کنند

مختار حداد گفت: نویسندگان و شاعران و هنرمندان با آثار خود می توانند تاثیر جهانی خود را در برملا کردن چهره وحشی صهیونیست ها نشان دهند.


مرغک کانون امروز گریان و غمگین برای کودکان غزه فریاد می‌زند

حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: مدت هاست که دیگر شاهد نقاشی های کودکان فلسطینی نیستیم. دیگر ما لبخند این کودکان را نمی بینیم! مرغک کانون امروز با کوله باری از غم برای کودکان غزه، دارد …


هنرمندان وظیفه دارند فریاد مظلومیت غزه را به گوش جهانیان برسانند

رضا اسماعیلی شاعر و پژوهشگر ادبی گفت: شاعران و هنرمندان در این روزها که مردم فلسطین از سرزمین و دیار خود رانده شده اند و به نوعی خانه به دوش هستند، وظیفه دارند که با زیان هنر و ادبیات، فریاد …


نشست رسانه‌ای کنگره شعر «هم سنگ طوفان» برگزار شد/ حماسه سرایی جبهه مقاومت

نشست رسانه ای کنگره شعر حماسه غزه مظلوم «هم سنگ طوفان» امروز یکشنبه ۲۸ آبان ماه پیش از ظهر در سالن سلمان هراتی حوزه هنری برگزار شد.