قیمت گوجه فرنگی تا ۱۰ روز آینده ارزان می‌شود

رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: قیمت گوجه فرنگی تا ۱۰ روز آینده به قیمت قبل بر می‌گردد.


افزایش قیمت میوه و سبزی در نیمه اول آذرماه

رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، جزییات قیمت انواع میوه و صیفی درجه یک تا سه در میادین میوه و تره‌بار را اعلام کرد و گفت: قیمت انواع میوه و صیفی در نیمه اول آذرماه نسبت به آبان ماه …


کشاورزان هشدار‌های جلوگیری از سرمازدگی را جدی بگیرند

کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به هشدار سرمازدگی و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی، کشاورزان توصیه‌های هواشناسی را جدی بگیرند.


کاشت ۱ میلیارد درخت از نیمه دوم آذر ماه با کمک سازمان بسیج

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با اشاره به ۱۸ تفاهم نامه در زمینه درخت کاری گفت: با بکارگیری ظرفیت ۱۰ میلیون نفری بسیج می توانیم رکرود درختکاری جهانی را بشکنیم


قیمت عمده انواع میوه و سبزی در بازار +جدول جدید قیمت گذاری

قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۶ تا ۱۲ آذر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.


قیمت جهانی گندم چقدر روی تولید کشاورزان اثرگذار است؟

رئیس بنیادملی گندمکاران گفت: قیمت هر تن گندم در دنیا ۳۰۰ دلار است و این قیمت برای کشاورزان کشورهای دیگر به صرفه است زیرا راندمان تولید آنها نسبت به ما بالاتر و هزینه کاشت نیز پایین‌تر است.


واردات بیش از یک میلیون تن گندم به کشور از ابتدای امسال

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از واردات ۱۶ کشتی حامل کالای اساسی گندم به کشور از طریق بندر امام خمینی از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.


دستغیب: تخصیص یارانه به ذینفع نهایی گامی در جهت تحقق عدالت است

وزیر جهاد کشاورزی به همراه تعدادی از معاونین خود با حضور در دیوان محاسبات کشور در جلسه کاری با رئیس کل دیوان محاسبات شرکت کرد.


دولت باتوجه‌ به واقعیت‌های اقتصادی هزینه تولید گندم، قیمت خرید تضمینی را اعلام کند

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع امنیت غذایی گفت: دولت باتوجه‌ به واقعیت‌های اقتصادی هزینه تولید گندم قیمت خرید تضمینی را اعلام کند.


قیمت شکر در بازار به نرخ مصوب بازگشت

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با اشاره به تنظیم بازار شکر گفت: با توزیع شکر با قیمت مصوب توسط بنکداری‌ها، نرخ‌ها در سطح شهر نیز کاهش یافته است و به‌قیمت مصوب و حتی در برخی فروشگاه‌ها پایین‌تر از نرخ مصوب …