اخبار داغ

معاون وزیر کار مطرح کرد:

نقش موثر کارگران در بی اثر کردن تحریم‌ها

نقش موثر کارگران در بی اثر کردن تحریم‌ها
معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه دولت با تمام توان در پی کاهش تورم و رونق تولید است، گفت: نقش کارگران در بی‌اثر کردن تحریم‌ها بی‌نظیر بوده و تلاش ما ایجاد امنیت شغلی و ارتقاء معیشت کارگران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی حسین رعیتی‌فر سه شنبه، ۴مهر ماه در همایش کارگران طلایه‌داران دفاع مقدس که در سالن اجتماعات مخابرات مازندران در  شهر بابل برگزار شد، اظهار کرد: دشمن تلاش می‌کند تا سنگر اقتصادی کشور را از دست ملت ایران خارج کند، اما با اقدامات دولت و تلاش بی نظیر کارگران سنگر اقتصاد کشور از سوی دشمن فتح نخواهد شد.

وی با بیان اینکه نقش کارگران در بی‌اثر کردن تحریم‌ها بی‌نظیر بوده است، افزود: این قشر زحمتکش جامعه نقش ممتازی در توسعه و پیشرفت کشور دارند.

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه دولت با تمام توان در پی کاهش تورم و رونق تولید است، گفت: دغدغه‌ جدی آن است که در حوزه امنیت شغلی و ارتقاء معیشت کارگران تلاشی مضاعف انجام شود.

این مسئول ادامه داد :با همان رویه‌ای که در هشت سال دفاع مقدس مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردیم و یک وجب از خاک میهن را از دست ندادیم در حوزه اقتصادی هم توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کنیم.

رعیتی‌فر با اشاره به اینکه در دفاع مقدس با استفاده از ظرفیت مردمی و بسیج توانستیم کارهای بزرگی انجام دهیم، افزود : امروز هم با استفاده از همین ظرفیت و تلاش تولیدگران و کارگران زحمتکش به سمت توسعه و پیشرفت حرکت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم عقب ماندگی‌های زیادی را که از گذشته به جا مانده بود را جبران کرده است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌ها این است تا برای بهبود معیشت جامعه هدف ۵۰ میلیون نفری کارگری اقدامات خوبی انجام دهیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه