اخبار داغ

صحبتهای دروازه بان تیم ملی هندبال زنان درباره خودش و تیمش؛

خلیلی: فوتسال بازی می کردم و اتفاقی هندبالیست شدم/ بازی در لیگ رومانی رویایم بود

خلیلی: فوتسال بازی می کردم و اتفاقی هندبالیست شدم/ بازی در لیگ رومانی رویایم بود
دروازه‌بان تیم ملی هندبال زنان ایران گفت: گروه سختی داریم و حضور ما در دو‌ دوره پیاپی مسابقات جهانی در ورزش گروهی زنان بی سابقه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه خلیلی، سنگربان تیم ملی هندبال زنان کشورمان و ستاره این تیم در رقابت های دوره گذشته در اسپانیا که مورد توجه بسیاری از رسانه های هندبالی جهان هم قرار گرفت، درباره مسابقات قهرمانی هندبال زنان جهان اظهاز داشت: دومین دوره پیاپی هست که در رقابت‌های جهانی حضور داریم که در ورزش های گروهی بی سابقه است. ما در این رقابت ها با آلمان و لهستان و ژاپن همگروهیم که به جز ژاپن با دو تیم دیگر تا به حال بازی نکردیم. ژاپن هم که قهرمان آسیاست و در کل شرایط سختی داریم.

وی افزود: با این حال تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذاریم و درس‌هایی که باید بیاموزیم را یاد بگیریم و از تجارب حضور در دوره قبل هم استفاده تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

خلیلی در مورد بازی در لیگ رومانی نیز گفت: من دو سال پیش در لیگ ترکیه بازی کردم و امسال به لیگ هندبال رومانی رفتم. لیگ رومانی یکی از بهترین لیگ های هندبال جهان هست و بازی کردن در این لیگ جزو رویاهای من بود. از این بابت خوشحالم و امیدوارم باعث افتخار برای کشورم و پیشرفت برای خودم باشم.

وی درباره خودش گفت: من ابتدا فوتسال بازی می کردم و طی یک اتفاق وارد هندبال شدم و بلافاصله به تیم ملی رسیدم، به دختران ورزشکار می گویم دست از تلاش برندارید و ادامه بدهید تا به هدف خود برسید.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه