اخبار داغ

فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص)؛

در مرحله‌ای از پیشرفت و اقتداریم که لرزه بر اندام استکبار افتاده

در مرحله‌ای از پیشرفت و اقتداریم که لرزه بر اندام استکبار افتاده
فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: در سایه هماهنگی و هم افزایی نیروهای ارتش و سپاه به مرحله‌ای از پیشرفت و اقتدار رسیده‌ایم که لرزه بر اندام استکبار جهانی افتاده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) کشور با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال غرب از بخش‌های مختلف سایت راداری این منطقه پدافندی بازدید و توان رزمی و آمادگی دفاعی آنها را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر سرتیپ رحیم‌زاده با بیان اینکه پدافندهوایی گام‌های موثری در جهت خنثی سازی تهدیدات دشمن برداشته است، گفت: ما در راستای تامین امنیت آسمان کشور و آسمان منطقه این آمادگی را داریم که با همه همسایگان خودمون همکاری کنیم تا خودمان بتوانیم امنیت آسمان منطقه را در اختیار داشته باشیم.

وی اظهارکرد: سامانه‌های راداری و موشکی ما منطبق با تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و در  مدار عملیاتی قرارگرفته‌اند که تحت شبکه یکپارچه پدافندهوایی کشور در حال انجام ماموریت و دفاع از آسمان کشور هستند.

فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به اینکه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و عرصه بین‌الملل برهمه مشهود و عیان شده است، افزود: در سایه هماهنگی و هم افزایی نیروهای ارتش و سپاه به مرحله‌ای از پیشرفت و اقتدار رسیده‌ایم که لرزه بر اندام استکبار جهانی افتاده است.

وی خاطرنشان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی با کشتار مردم بی گناه فلسطین به خصوص زنان و کودکان نمی‌تواند از عظمت عملیات طوفان الاقصی کم کند و این اقدام به حول قوه الهی در آینده‌ای نه چندان دور طومار این رژیم غاصب را درهم خواهد پیچید.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه