اخبار داغ

ایران ۲۰ - شیلی ۳۰؛

هندبال زنان قهرمانی جهان| شکست تیم ملی ایران مقابل شیلی در پرزیدنت کاپ

هندبال زنان قهرمانی جهان| شکست تیم ملی ایران مقابل شیلی در پرزیدنت کاپ
تیم ملی هندبال زنان کشورمان در مرحله پرزیدنت کاپ قهرمانی جهان مقابل شیلی شکست خورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، زنان هندبالیست‌ کشورمان عصر امروز در نخستین دیدار خود در مرحله پرزیدنت کاپ مسابقات هندبال زنان قهرمانی جهان به مصاف شیلی رفتند و در پایان این دیدار را با نتیجه ۲۰-۳۰ واگذار کردند.

نیمه نخست این دیدار ۶-۱۴ به سود شیلی پایان یافت، هر چند در ابتدای این نیمه بازی پایاپای پیش می رفت اما مصدومیت کاپیتان تیم ملی و بازیکن پست پخش، مینا وطن پرست، و عدم توانایی وی برای ادامه بازی باعث شد فاصله گل ها بیشتر شده و علی رغم بازی خوب بانوان هندبال ایران، این نیمه با هشت گل اختلاف به سود شیلی پایان یابد.

ملی پوشان در نیمه دوم در خط حمله موفق تر ظاهر شدند و توانستند تعداد گل های خود را به عدد ۱۴ برسانند و بازی روان تری را انجام دهند و حتی اختلاف را کم کنند.

بازی درخشان فاطمه مریخ و‌ گلزنی این بازیکن جوان و ستاره تیم ملی علی رغم اینکه کاملا توسط تیم شیلی آنالیز شده بود، باعث شد ایران با روحیه بهتری در نیمه دوم بازی کند ولی باز هم بدشانسی و‌ مصدومیت بی موقع ساناز رجبی در نیمه دوم موجب شکست تیم ایران با اختلاف 10 گل در پایان بازی شد.

فاطمه مریخ با ۸ گل و نسترن فراهانی با ۴ گل موفق ترین گلزنان ایران بود‌ند.

دیگر گل های تیم ملی هندبال ایران را بهار ایزدگشت (۲)، حدیث نوروزی (۲)، ساناز رجبی (۲)، عطیه شهسواری (یک) و اسرا زندی (یک) به ثمر رساندند.

فاطمه خلیلی نیز در این دیدار ۱۱ سیو موفق داشت.

مدلین کورتز دروازه بان تیم‌ملی شیلی عنوان برترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

ملی پوشان هندبال کشورمان در دومین بازی خود در مرحله پرزیدنت کاپ مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان روز شنبه، ۱۸ آذر، با کنگو دیدار می کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه