اخبار داغ

درخشش دوومیدانی کاران در بصره؛

دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا| 4 طلا و 4 نقره برای ایران در روز نخست

دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا| 4 طلا و 4 نقره برای ایران در روز نخست
در روز نخست رقابتهای دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا دوومیدانی کاران ایران به 4 طلا و 4 نقره دست یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رقابتهای دوومیدانی قهرمانی غرب آسیا از روز گذشته در بصره آغاز شد و در دوومیدانی کاران ایران در ماده های مختلف به میدان رفته و با حریفان خود رقابت کردند. در پایان روز نخست این رقابتها 4 طلا و 4 نقره برای ایران بدست آمد.

در پرتاب وزنه زنان، الهام هاشمی در با ثبت حدنصاب 13.77 متر مدال طلا گرفت و زهرا امیدوار با رکورد 13.14 متر نایب قهرمان شد. در دوی 3 هزار متر با مانع حسین کیهانی با ثبت زمان 8:45.80 دقیقه مدال نقره گرفت.

در پرتاب نیزه صادق خادمی موفق شد با پرتابی معادل 73.24 متر به‌عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره دست پیدا کند. پریسا عرب رکورددار دوی 10 هزار متر زنان با پشت سر گذاشتن رقبای خود و ثبت زمان  36:47.00 دقیقه بعنوان نفر اول از خط پایان عبور کرد و قهرمان شد.

در پرش با نیزه زنان مهسا میرزاطبیبی رکورددار این ماده با عبور از مانع 3.80 متر و سمیرا کردعلی با حدنصاب 3.40 متر به ترتیب به عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند. در رقابت‌های 10 کیلومتر پیاده‌روی حمیدرضا زورآوند با ثبت زمان 46:55.00 دقیقه به مقام نخست رسید و قهرمان شد. در فینال دوی 100 متر بنیامین یوسفی با ثبت زمان 10.39 ثانیه در جایگاه چهارم ایستاد

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه