اخبار داغ

شهاب‌الدین صدر رئیس ستادهای مردمی پورمحمدی شد/ اعلام حمایت شورای وحدت از کاندیداتوری پورمحمدی

شهاب‌الدین صدر رئیس ستادهای مردمی پورمحمدی شد/ اعلام حمایت شورای وحدت از کاندیداتوری پورمحمدی
شورای وحدت اصولگرایان از کاندیداتوری مصطفی پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی برگزاری جلسه هیات عالی شورای وحدت و روسا و دبیران کل احزاب زیرمجموعه این تشکل سیاسی اصولگرا، از کاندیداتوری حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت شد.

شهاب‌الدین صدر نیز به عنوان رئیس ستادهای مردمی پورمحمدی تعیین شد.

همچنین در جریان برگزاری چهارمین گردهمایی کشوری رؤسای استانی شورای وحدت اصولگرایان، موضوع تقویت و توسعه این تشکل سیاسی اصولگرا و گزینش کاندیدای مورد حمایتش در انتخابات ریاست جمهوری بررسی شد.

در این نشست با تاکید بر تقویت بلوغ سیاسی تشکیلاتی و اهمیت افزایش توانمندی در معرفی کاندیداها در هر انتخابات، لزوم گزینش آنان از میان اعضا و چهره‌های مرتبط با شورای وحدت نیز یادآوری شد.

همچنین در این نشست تاکید شد که شورای وحدت از واحد آموزشی و پژوهشی توانمند با هدف تدوین و ارائه جزوه‌های تحلیلی برخوردار باشد و برنامه سالانه استانی و ملی خود را هم تنظیم کند.

در بخش دیگری از این نشست، با ارزیابی نحوه گزینش و تایید صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری، انتقاداتی مطرح و در ادامه، بررسی کارنامه و سوابق پنج کاندیدای دیگر انتخابات ریاست جمهوری هم انجام شد.

در بخش پایانی نشست هم پس از بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی، سوابق و کارنامه او در بیش از چهار دهه گذشته بررسی شد و در چارچوب رأی‌گیری از شرکت‌کنندگان، شورای وحدت به‌اتفاق آرا از کاندیداتوری پورمحمدی حمایت کرد.

همچنین در این نشست بر بهره‌برداری از همه ظرفیت‌های سیاسی و تبلیغاتی شورای وحدت برای حمایت از پورمحمدی تاکید و مصوب شد رایزنی با کاندیداهای جریان اصولگرایی نیز در صورت لزوم و برای اتخاذ «بهترین تصمیم» توجه شود.

پورمحمدی هم در سخنانی اظهار کرد: تنها با هدف انجام وظیفه در قبال میهن اسلامی و مردم شریف کشور پا به عرصه رقابت‌ها گذاشته‌ام و تا انتهای این مسیر بر عهد و قراری که با پروردگار و مردم کشورم بسته‌ام پایبند می‌مانم.

وی افزود: در «دولت قرار»، رسیدگی به معیشت مردم و بهبود وضعیت اقتصادی اولویت اصلی است.

منوچهر متکی نیز با اشاره به تعامل و همکاری جامعه روحانیت مبارز و شورای وحدت، بر لزوم سازماندهی مناسب‌تر امکانات و ظرفیت‌های این تشکل سیاسی اصولگرا در حمایت از پورمحمدی تاکید کرد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه