شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 23:00 منتشر شده در مورخ: 1398/07/20 شناسه خبر: 1529223
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام :
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به کثرت مراجعه به پارکینگ مهران اعلام کرد: به زائرانی که با خودروی شخصی به مرز مهران سفر می‌کنند توصیه می‌کنم حتما آدرس دقیق محل پارک وسیله نقلیه را یادداشت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ محسن ناصری یکی از مشکلات جدی در هنگام بازگشت زائران را پیدا کردن محل پارک خودروی زائران عنوان کرد و اظهار داشت: سال گذشته فراموش کردن آدرس محل پارک خودرو یکی از مشکلات جدی در زمان بازگشت بود که سردرگمی و اتلاف زمان زیادی را موجب شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام متذکر شد: برای جلوگیری از بروز این‌گونه مشکلات ضروری است زائران در زمان پارک خودروی خود حتماً آدرس و محل دقیق وسیله نقلیه خود را یادداشت کنند تا هنگام برگشت با مشکل مواجه نشوند.

وی تأکید کرد: با توجه به کثرت و تنوع پارکینگ‌ها موجود در مهران، صاحبان خودروها حتماً از صاحبان پارکینگ‌ها رسید دریافت کرده و آن را تا زمان برگشت نزد خود نگه‌دارند.

ناصری از پر شدن 70درصد ظرفیت کل پارکینگ‌های خارج شهر مهران خبر داد و گفت: در حال حاضر 30 درصد از ظرفیت پارکینگ‌ها باقی‌مانده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام ضمن اشاره به افزایش آمار زائران اربعین در شهر مهران، اضافه کرد: به‌طور میانگین روزانه بیش از 3 هزار دستگاه خودرو وارد پارکینگ‌های مهران می‌شوند و این تعداد در روزهای منتهی به اربعین حسینی رو به افزایش است.

 

http://dana.ir/1529223
ارسال نظر
نظرات