شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:12 منتشر شده در مورخ: 1399/03/16 شناسه خبر: 1615333
برای برگزاری دیدارهای معوقه؛

رقابت رسمی ۳کشور برای میزبانی لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا

رقابت رسمی ۳کشور برای میزبانی لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا
۳ کشور به صورت رسمی نامزدهای میزبانی از دیدارهای معوقه لیگ قهرمانان آسیا هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از روزنامه استاد الدوحه قطر، ازبکستان و امارات به صورت رسمی برای میزبانی از دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان آسیا نامزد شده‌اند و با قطر رقابت خواهند کرد. برگزاری تجمیعی دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان در جلسه ویدئویی چهارشنبه گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با فدراسیون‌های کشورهای دارای نماینده در این رقابت‌ها مورد توافق جمعی قرار گرفت. این پیشنهاد پس از تصویب در جلسه کمیته مسابقات AFC  در 26 خرداد و تایید از سوی کمیته اجرایی انجام خواهد شد.

این روزنامه ورزشی قطر در ادامه می‌نویسد: دوحه در کسب میزبانی دیدارهای تجمیعی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نسبت به کشورهای ازبکستان و امارات به خاطر داشتن ورزشگاه‌های مجهز به تهویه مطبوع و تکنولوژی مدرن خنک‌کننده برای کنترل دمای هوای بالا  از مزیت قابل توجهی برخوردار است. یک عضو AFC نیز پیش از این گفته بود که ملاک انتخاب کشور میزبان دیدارهای لیگ قهرمانان بهره‌مندی از ورزشگاه‌های دارای تهویه مطبوع است.

بر اساس پیشنهاد فدراسیون‌های فوتبال آسیا دیدارهای تجمیعی مرحله گروهی لیگ قهرمانان در منطقه غرب در روزهای 14 تا 29 سپتامبر (24 شهریور تا 8 مهر) برگزار می‌شوند. 4 و 29 نوامبر (14 آبان و 9 آذر) زمان برگزاری دیدارهای مراحل یک‌چهارم نهایی و نیمه‌نهایی خواهند بود. 5 دسامبر (15 آذر) نیز دیدار فینال برگزار می‌شود.

انتهای پیام

 
 
 
https://www.dana.ir/1615333
ارسال نظر
نظرات