شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 10:30 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626281
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

توفیق مقابله با کرونا بدون حضور بسیج حاصل نمی‌شد/ کاهش بار قوه قضاییه با آموزش مسائل حقوقی به مردم

توفیق مقابله با کرونا بدون حضور بسیج حاصل نمی‌شد/ کاهش بار قوه قضاییه با آموزش مسائل حقوقی به مردم
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر بسیج در عرصه مقابله با کرونا ورود پیدا نمی‌کرد موفقیت‌های امروز این عرصه حاصل نمی‌شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار محمد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه مرکز معاضدت و مشاوره حقوق‌دانان جهادی که صبح امروز در این مرکز برگزار شد، همدلی و تعامل را نیاز امروز دستگاه و نهادهای کشور دانست و اظهار کرد: در طول چهار دهه انقلاب اسلامی هرگاه سازمانها و نهادهای کشور در کنار هم قرار گرفتند و تعامل و همدلی شکل گرفت شاهد موفقیت های بسیاری بوده ایم.

وی خواستار رفع بن بست های موجود در ادارات و سازمان ها شد و تأکید کرد: باید امید در دل مردم زنده شود، امروز مردم باید با آرامش ویژه ای در ادارات و سازمانها برای پیگیری امورات خود حضور یابند و از نتیجه کار اطمینان داشته باشند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به نقش مهم بسیج در حل مشکلات تأکید و خاطرنشان کرد: بسیج به دنبال موزای کاری نیست بلکه با بهره مندی از متخصصان عرصه های گوناگون خلاهای موجود در کشور را پر کرده و نخواهد گذاشت مشکلات باقی بمانند.

سردار سپهر با مهم توصیف کردن اقدامات بسیج در ایام شیوع کرونا عنوان کرد: به طور قطع اگر بسیج در عرصه مقابله با کرونا ورود پیدا نمی کرد موفقیتهای امروز این عرصه حاصل نمی شد، ورود این نیروی مردمی به تولیدات ماسک و تجهیزان پزشکی برای مقابله با گرانی و کمبودهای این لوازم در کشور به طور جد یکی از خلاهای موجود کشور را تأمین کرد و امروز می بینم این حرکت علاوه بر تأمین نیازهای داخلی کشور، به کشورهای دیگر نیز صادر می شود.

وی کمک مومنانه را یکی دیگر از اقدامات مهم بسیج در این عرصه دانست و گفت: نهضت کمک مومنانه را به درستی آغاز کردیم و امروز بگوییم این اقدام در هیچ جای دنیا با چنین ابعاد و وسعتی اجرا نشده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فراخوان بسیج در عرصه توجه به ایده های نخبگان در مقابله کرونا بیان کرد: با فراخوان در این باره توانستیم بیش از 7 هزار ایده از نخبگان و شرکتهای دانش بنیان را در کشور جمع آوری و در جهت پرداختن به آنها برای مقابله با کرونا استفاده کنیم.

وی در خاتمه نقش آموزش مسائل حقوقی به مردم را مهم توصیف و اظهار کرد: آموزش و بالا بردن توانمندی مردم در مسائل حقوقی می تواند بسیاری از پرونده های قوه قضاییه را کاهش دهد تا قضات کشور بتوانند به مسائل مهمتری بپردازند.

انتهای پیام/ا

 

https://www.dana.ir/1626281
ارسال نظر
نظرات