اخبار داغ

صبح امروز صورت گرفت؛

غبارروبی گلزار شهدای نیشابور توسط خبرنگاران

غبارروبی گلزار شهدای نیشابور توسط خبرنگاران
گلزار شهدای نیشابور توسط خبرنگاران نیشابوری در اولین روز دهه گرامیداشت مقام خبرنگار غبارروبی و گل‌افشانی شد.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ صبح امروز دهه گرامیداشت مقام خبرنگار با حضور خبرنگاران نیشابوری و تعدادی از مسئولین در گلزار شهدای نیشابور آغاز شد.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, صبح توس,

در ابتدای این مراسم خبرنگاران بر مزار شهید مدافع حرم سردار محسن قاجاریان و شهید نورعلی شوشتری و حجت‌الاسلام عبدالجواد غرویان و محمدکاظم رجایی امامان جمعه اسبق نیشابور حاضر شدند.

,

در ادامه خبرنگاران بر مزار شهید محمدرضا نعمتی نژاد، از تصویربرداران صداوسیما که در حین مأموریت در جبهه‌های دفاع حق علیه باطل در عملیات کربلای پنج به شهادت رسیده بود فاتحه قرائت کردند.

,

همچنین حضور بر سر مزار کاظم اخباری، خبرنگار خبرگزاری ایرنا و صداوسیما که در حادثه انفجار قطار جان به جان‌آفرین تسلیم کرد و تقی سعید کاویانی، سردبیر اسبق هفته‌نامه صبح نیشابور حاضر و به قرائت فاتحه پرداختند.

,

علیرضا سیدآبادی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در حاشیه این مراسم به صبح توس گفت: طبق تصمیم شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیشابور، با توجه به قرار گرفتن این روز در دهه بین دو عید قربان و غدیر، به‌عنوان دهه تقدیر از خبرنگاران نام‌گذاری شد و اولین روز این هفته با حضور خبرنگاران و مسئولین در این مکان مقدس برگزار شد.

,

وی افزود: همچنین برنامه‌های مختلفی برای خبرنگاران و خانواده آن‌ها طی دهه جاری پیش‌بینی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا خواهد شد.

,

انتهای پیام/

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه