شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1399/07/27 شناسه خبر: 1658387
فرمانده نیروی انتظامی استان همدان:

امنیت جامعه، نباید فدای سرعت در انتشار اخبار شود

امنیت جامعه، نباید فدای سرعت در انتشار اخبار شود
سردار سلمان امیری گفت: امنیت جامعه و دقت روی حوادث، نباید فدای سرعت در انتشار اخبار شود، در زمان بروز حوادث و اتفاقات به ما وقت دهید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ سردار سلمان امیری، فرمانده جدید نیروی انتظامی استان همدان، صبح امروز در نشست خبری بمناسبت قرارگیری در آستانه هفته ی ناجا به بیان انتظارات پلیس از رسانه پرداخت و خطاب به آن ها گفت: تعاملات خود را با پلیس بیشتر کنید. آموزش و پاکسازی شبکه های اجتماعی، آموزش در خصوص آسیب های استفاده از مواد مخدر، در کنار اعتیاد، طلاق، بیکاری، سرقت و جرائم صورت گیرد.

وی افزود: در تمامی جرائم، پلیس حساسیت دارد و از اصحاب رسانه می خواهیم بیشتر از قبل با پلیس و معاونت اجتماعی در ارتباط باشند.

امیری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه انتقاد های به جای اصحاب رسانه کمک شایانی به ما خواهد کرد، تاکید کرد: امنیت جامعه و دقت روی حوادث، نباید فدای سرعت در انتشار اخبار شود، در زمان بروز حوادث و اتفاقات به ما وقت دهید.

فرمانده نیروی انتظامی استان همدان هدف پلیس و رسانه را مشترک و ایجاد امنیت مطلوب در جامعه دانست و گفت: رویکرد رسانه ها باید آموزش جامعه باشد، مثلا با آگاهی بخشی به مردم در ارتباط با فرهنگ رانندگی و ترافیک، می توان در کاهش تصادفات سهیم بود.

وی با توجه به شرایط ایجاد شده از ویروس کرونا گفت: خبرنگاران با پوشش خبری در فضای مجازی و صداو سیما به مردم رعایت بهداشت را آموزش دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1658387
ارسال نظر
نظرات