شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:22 منتشر شده در مورخ: 1399/11/07 شناسه خبر: 1701838
جلسه رئیس فدراسیون کشتی با مدیرعامل استقلال در دفتر علی نژاد

مددی: مطیع قانون هستیم/ دبیر: فدراسیون علاقمند حضور استقلال در کشتی است+عکس

مددی: مطیع قانون هستیم/ دبیر: فدراسیون علاقمند حضور استقلال در کشتی است+عکس
جلسه رئیس فدراسیون کشتی با مدیرعامل استقلال دفتر علی نژاد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، جلسه ی سه جانبه ای با حضور مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد.

موضوع این جلسه سازنده در مورد اختلافات پیش آمده بین باشگاه کشتی استقلال و برخی از کشتی گیران و مربیان این تیم حاضر در لیگ برتر کشتی آزاد بود.

مددی در این نشست صمیمی گفت: ما مطیع قانون هستیم و هر رای را که کمیته انضباطی فدراسیون صادر کند، می پذیریم.

وی ادامه داد: اگر استقلال در لیگ حضور یافت به دو علت بود، یک کمک به تیم ملی و دوم کمک به فدراسیون کشتی و تصمیم داریم سال آینده نیز در رقابت های لیگ حضور یابیم.

دبیر در این جلسه اظهار داشت: در وهله اول از باشگاه استقلال بخصوص آقای مددی و اسپانسری که حامی این تیم بود به دلیل حضور در لیگ برتر قدردانی می کنم. قطعا کمیته انضباطی ما که متشکل از افراد حقوقدان و نمایندگان وزارت ورزش است حکمی عادلانه صادر می کنند تا خدای نکرده به کسی اجحاف نشود.

وی افزود: مجموعه فدراسیون علاقمند حضور باشگاه استقلال در کشتی است و از تیمداری این باشگاه در لیگ برتر سال آینده استقبال می کنیم.

علی نژاد در این جلسه گفت: نیت استقلال برای حضور در لیگ کشتی کمک به تیم ملی بود و ما حضور این باشگاه در رقابت های سال آینده لیگ برتر کشتی را به فال نیک می گیریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1701838
ارسال نظر
نظرات