شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1399/12/12 شناسه خبر: 1713088
رئیس جمعیت هلال احمر سرخس:

مانور امداد جاده‌ای «لحظه صفر» در سرخس اجرا شد+تصاویر

مانور امداد جاده‌ای «لحظه صفر» در سرخس اجرا شد+تصاویر
رضائی گفت: مانور امداد جاده‌ای لحظه صفر با هدف بررسی میزان آمادگی و ارتقای توان دستگاه‌های عضو ستاد بحران شهرستان سرخس در ۱۰ کیلومتری محور سرخس به مشهد بعد از نیروگاه شمس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد رضائی، رئیس جمعیت هلال احمر سرخس در گفت‌‎وگو با صبح توس، اظهار کرد: به منظور ارتقای سطح خدمت‌رسانی و کاهش صدمات و تلفات جاده‌ای و بررسی میزان آمادگی و ارتقای توان دستگاه‌های عضو ستاد بحران شهرستان سرخس، مانور لحظه صفر امداد و نجات جاده‌ای در این شهرستان اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: در این مانور که در ۱۰ کیلومتری محور سرخس به مشهد بعد از نیروگاه شمس برگزار شد، محسن نجات، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی، محمدرضا رجبی مقدم فرماندار شهرستان و دیگر اعضای عضو ستاد بحران حضور داشتند.

رئیس جمعیت هلال احمر سرخس بیان کرد: مانور لحظه صفر در ساعت ۵:۴۵ صبح امروز ۱۲ اسفندماه به ‌دلیل منحرف شدن تانکر حامل سوخت و برخورد آن با یک دستگاه خودرو مینی‌بوس و به‌دنبال آن تصادف زنجیره‌ای چند دستگاه خودرو سواری دیگر اجرا و بلافاصله تیم‌های امدادی ادارات عضو ستاد بحران برای امدادرسانی سریع به مصدومان فرضی این حادثه که ۱۵ نفر بودند، اطلاع‌رسانی و فراخوان شدند.

رضائی عنوان کرد: در این مانور چگونگی و زمان حضور اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان سرخس مورد سنجش و ارزشیابی قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1713088
ارسال نظر
نظرات