شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:34 منتشر شده در مورخ: 1399/12/15 شناسه خبر: 1714028
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه از سال ۱۴۰۱ اجرایی می‌شود

سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه از سال ۱۴۰۱ اجرایی می‌شود
رضایی گفت: درحال تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران هستیم و از سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  صبح امروز در بدو ورود به اراک در جمع خبرنگاران گفت: درحال تدوین سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران هستیم و از سال ۱۴۰۱ آغاز می شود.

رضایی اظهار کرد: این سیاست ها تبدیل به برنامه ای می شود کشور توسط آن اداره می شود بنابراین رایزنی با کارآفرینان و نخبگان استان ها برای ما بسیار مهم است.

وی از راه اندازی یک سایت جمع سپاری درتهران خبرداد و گفت: مردم می توانند نظرات خود را درباره سیاست های کشور بیان کنند اما ارتباط حضوری و توجیح نخبگان و کارآفرینان کشور درباره ایده های آنها برای اداره کشور جز وظایف دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام است و این سفر در این راستا انجام گرفته است.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، نشست تخصصی با موضوع گام دوم انقلاب اسلامی و اقتصاد مقاومتی در فرهنگسرای شهر، دیدار با نخبگان استانی در مسجد الزهرای اراک از دیگر برنامه های پیش بینی شده دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اراک است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1714028
ارسال نظر
نظرات