شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:48 منتشر شده در مورخ: 1399/12/16 شناسه خبر: 1714198
چرا وزارت ورزش اسامی کاندیداها را منتشر نمی‌کند؟

پایان رسمی ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی بدون اعلام اسامی/ کاندیداهای مخفی و بی نام و نشان!

پایان رسمی ثبت‌نام از نامزدهای ریاست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی بدون اعلام اسامی/ کاندیداهای مخفی و بی نام و نشان!
با گذشت 4 روز از پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، اسامی نامزدها منتشر نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با پایان دوره ریاست 4 ساله مجتبی جوهری در فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، مهرعلی باران چشمه به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد.

در حالیکه به نظر می رسید وزارت ورزش و جوانان پروسه انتخابات این فدراسیون را به سال آینده موکول کند اما در یک تصمیم جالب از سوی معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی حسین دهقان به عنوان دبیر مجمع انتخاباتی این فدراسیون انتخاب و در حکم منتشره اعلام شد که وی موظف است نامنومیسی کاندیداهای فدراسیون را از از تاریخ 29 بهمن 99 لغایت 12 اسفند 99 انجام دهد.

بدین ترتیب با اعلام وزارت ورزش و جوانان نامنویسی از کاندیداهای انتخابات فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی حدفاصل 29 بهمن لغایت 12 اسفند انجام شد اما با گذشته 4 روز از پایان ثبت نام کاندیداها، وزارت ورزش و جوانان نام کاندیدای های ثبت نام کرده را منتشر نکرده که بسیار عجیب است.

طبق عرف قدیمی بعد از پایان ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون های ورزشی، فدراسیون مربوطه و وزارت ورزش و جوانان بلافاصله اسامی کاندیداها را منتشر می کنند اما در فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی برخلاف روال معمول عمل شده و اسامی کاندیدا تا به امروز منتشر نشده که خود جای ابهام دارد.

پیش از این در فدراسیون شطرنج و پس از ثبت نام مجدد کاندیدا این اتفاق رخ داد و فدراسیون بواسطه حواشی موجود از انتشار نام کاندیدا خودداری کرد اما پس از پیگیری رسانه ها اسامی کاندیدا همان روز منتشر شد اما در فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با گذشت 4 روز هنوز این اتفاق نیفتاده.

به نظر می رسد عدم انتشار نام کاندیداهای ثبت نام شده ریشه در برخی از مسائل دارد که وزارت ورزش را وادار کرده از انتشار اسامی کاندیداها صرفنظر کند.  

طبق پیگیری های خبرنگار دانا ظاهرا برای انتخابات فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی 6 کاندیدا نامنویسی کرده اند. گفته می شود مجتبی جوهری (رئیس سابق فدراسیون)، محمد کاظم کوهی،

زندی (فرزند پهلوان زندی)، علی محبی، مسعود امینی (مدیر کل سابق دفتر امور فرهنگی وزارت) و مهرعلی باران چشمه سرپرست فعلی فدراسیون برای این انتخابات ثبت نام کرده اند.

در میان کاندیدا ثبت نام باران چشمه سرپرست فعلی فدراسیون و مجتبی جوهری رئیس سابق فدراسیون از نکات قابل توجه است.

باید منتظر ماند و دید چه زمانی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی و وزارت ورزش و جوانان به طور رسمی اسامی کاندیداهای ثبت نام شده را منتشر می کنند.

فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی هم اکنون با سرپرستی مهرعلی باران چشمه اداره می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714198
ارسال نظر
نظرات