شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/06 شناسه خبر: 1719499
اضافه شدن دو عضو جدید به دستیاران منصوریان؛

حسین کاظمی و حامد بصیری به کادر فنی آلومینیوم اراک پیوستند

حسین کاظمی و حامد بصیری به کادر فنی آلومینیوم اراک پیوستند
با تصمیم علیرضا منصوریان، حسین کاظمی هافبک سابق استقلال و حامد بصیری مربی جوان اراکی به کادر فنی آلومینیوم اراک پیوستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ علیرضا منصوریان پس از انتخاب به‌عنوان سرمربی آلومینیوم اراک و حضور در نخستین جلسه تمرینی این تیم، دستیاران جدیدش را نیز معرفی کرد که بر این اساس محمد خرمگاه و علی دهقانی دو دستیار منصوریان و همچنین علی مهاجر نیز بعنوان آنالیزور در تیم آلومینیوم اراک با منصوریان همکاری خواهند کرد.

طی روزهای اخیر نیز با تصمیم علیرضا منصوریان سرمربی آلومینیوم، حسین کاظمی هافبک سابق استقلال به عنوان کمک مربی به کادر فنی این تیم اراکی اضافه شد، وی پیش از این دستیار رضا عنایتی در تیم هوادار تهران بود.

همچنین با نظر سرمربی تیم آلومینیوم اراک؛ حامد بصیری بازیکن اسبق تیم آلومینیوم که در مقطعی هدایت این تیم را نیز به عهده داشته است به جمع کادرفنی این تیم اضافه  شد تا در کنار حسین عبدی، احمدرضا بهادری پور و علی قلعه نویی چهارمین فرد بومی در کادر تیم آلومینیوم باشد، محمود خرمزی هم که پس از انتخاب منصوریان زمزمه های پایان کار وی در اراک شنیده می شد نیز کماکان در کادر فنی تیم الومینیوم حضور دارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1719499
ارسال نظر
نظرات