شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723141

بازدید معاونت وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تنیس فدکاپ/ فرهادی‌زاد: تنیس ورزشی جذاب و سنگین است

بازدید معاونت وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تنیس فدکاپ/ فرهادی‌زاد: تنیس ورزشی جذاب و سنگین است
مهین فرهادی‌زاد از اردوی تیم ملی تنیس فدکاپ بازدید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهین فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با حضور در باشگاه تنیس منظریه، محل تمرینات تیم ملی تنیس بانوان، از نزدیک فرآیند آماده‌سازی این تیم که مسابقات فدکاپ را خردادماه در مالزی پیش رو دارد، نظاره‌گر شد.

داود عزیزی رئیس و فرزین ضیاآذری دبیر فدراسیون تنیس نیز در این بازدید حضور داشتند.
 
رئیس فدراسیون تنیس دقایقی پیرامون آخرین وضعیت تنیس ایران مواردی را مطرح کرد و فرناز فصیحی، سرمربی تیم ملی تنیس بانوان هم گزارشی پیرامون نحوه آماده سازی تیم ملی تنیس بانوان ارائه داد.
 
 مهین فرهادی زاد در جمع ملی پوشان تنیس بانوان ایران گفت: فرایند آمادگی تیم ملی تنیس بانوان به خوبی سپری شده است و فدراسیون تنیس توانسته شرایط خوبی را برای رشد و تعالی تنیس بانوان بوجود آورد که این مهم بسیار امید بخش و نوید دهنده ی آینده خوب برای تنیس ایران است.
 
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان رشته تنیس را ورزشی سنگین و جذاب دانست و تصریح کرد: این رشته دارای هیجانی بسیار خوب است و جذابیت زیادی برای همه سنین دارد و در طی این مدت هم هر آنچه از تنیس بانوان در رویدادهای رقابتی و تمرینی دیدم تلاشی بسیار جدی و قابل احترام بوده که بسیار ارزشمند است.
 
فرهادی زاد گفت: آنچه در تنیس نمود بسیار خوبی داشته فرهنگ بالا ، شخصیت قابل احترام و رفتار پسندیده و جوانمردانه بازیکنان و کادرفنی این رشته است که ارزشی فراتر از نتیجه خوب دارد و قابل ستایش است. امیدوارم تلاشی که صورت گرفته و حمایت های قابل توجه فدراسیون نیز موجب شرایط خوبی برای پیشرفت شده است ، در نهایت این تلاش با موفقیت در ابعاد نتیجه گیری هم همراه باشد و زمینه تاریخ سازی تنیس بانوان رقم بخورد
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723141
ارسال نظر
نظرات