شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:25 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723262

کشتی فرنگی انتخابی تیم جوانان| نفرات برتر رقابت‌ها مشخص شدند

کشتی فرنگی انتخابی تیم جوانان| نفرات برتر رقابت‌ها مشخص شدند
نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان مشخص شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و جهان روزهای 20 و 21 فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد.

 
اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
 
55 کیلوگرم: 1- امیررضا ده بزرگی (فارس) 2- احمدرضا ناصرپور (فارس) 3- محمدمهدی جواهری (قم) 4- علی حاجی وند نورایی (خوزستان) 5- طارق غبیشاوی (خراسان رضوی) و علیرضا غریب دشتی (گلستان)
60 کیلوگرم: 1- سعید اسمعیلی (خوزستان) 2- رضا قیطاسی (خوزستان) 3- امیرحسین خوانساری (خوزستان) 4- عارف محمدی (خوزستان) 5- عمران حق مرادی (کردستان) و محمد جانقلی (قم)
63 کیلوگرم: 1- ایمان محمدی (خوزستان) 2- محمدامین جبالی فر (قم) 3- امید احمدی (خوزستان) 4- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) 5- امیرحین نریمان (کرمانشاه) و محمد غلامی (خوزستان)
67 کیلوگرم: 1- سید دانیال سهرابی (خوزستان) 2- شاهین بداغی (خوزستان) 3- محمدمهدی کشتکار (فارس) 4- داود مختاری (اصفهان) 5- علی عبدولی (خوزستان) و شایان ساعی (آذربایجان شرقی)
72 کیلوگرم: 1- امیر عبدی (قم) 2- مرتضی پورعیسی (مازندران) 3- رضا ساکی (خوزستان) 4- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) 5- علی اسکندری (اصفهان) و سجاد اختری (تهران)
77 کیلوگرم: 1- علیرضا مهمدی (خوزستان) 2- محمدمهدی هداوند (تهران) 3- مسعود کاوسی (خوزستان) 4- امیررضا خلفیان (ایلام) 5- علیرضا ارقش (خوزستان) و سید امیررضا چوبچیان (گیلان)
82 کیلوگرم: 1- محمد ناقوسی (خوزستان) 2- محمدحسین محمودی (تهران) 3- یاسین یزدی (مازندران) 4- رضا اکبری (کردستان) 5- محمدباقر میرزایی (تهران) و علیرضا دیناروند (خوزستان)
87 کیلوگرم: 1- علی عابدی (مازندران) 2- سعید کریمی زاده (خوزستان) 3- امیررضا اکبری (مازندران) 4- مجید سلیمانی (خوزستان) 5- امیرمحمد اسماعیل زاده (گیلان)
97 کیلوگرم: 1- مرتضی القوسی (مازندران) 2- محمدصادق عبدالهی (قم) 3- شایان حبیب زارع (خوزستان) 4- سید حمید افتخاری (البرز) 5- هادی قربانی (تهران) و ابوالفضل پایدار (خوزستان)
130 کیلوگرم: 1- امیرمحمد بیات (تهران) 2- سعید حسین پور (خوزستان) 3- حسن قربانی (اصفهان) 4- حمیدرضا اوج زاده (البرز) 5- فردین هدایتی (مازندران) و ابوالفضل لطفی (توابع تهران)
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1723262
ارسال نظر
نظرات