شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:00 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723301
مربیان ماشین سازی و آلومینیوم چه گفتند؟

خرمگاه: ماشین‌سازی تیم اول تبریز است/ اکبرپور: درست کردن تیم از ماندن در لیگ برتر هم مهمتر است

خرمگاه: ماشین‌سازی تیم اول تبریز است/ اکبرپور: درست کردن تیم از ماندن در لیگ برتر هم مهمتر است
مربیان دو تیم ماسین سازی و آلومینیوم در نشست رسانه ای پیش از بازی صحبت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد خرمگاه مربی تیم فوتبال آلومینیوم در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و آلومینیوم اظهار داشت: امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب و به دور از شرایطی باشد که پیش می‌آید و تفکرات کادر فنی را در زمین پیاده کنیم. نسبت به ماشین‌سازی کاملاً آگاهیم و می‌دانیم چه تیم خطرناکی است. این تیم می‌تواند برای هر حریفی خطرناک باشد و ما آنالیز کافی نسبت به این تیم داشته‌ایم.

وی با تمجید از شاگردان علیرضا اکبرپور بیان کرد: ماشین‌سازی تیم بسیار خوبی است و می‌تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. این تیم هفته گذشته برای گل‌گهر دردسرساز شد و یک بر صفر جلو افتاد. ماشین‌سازی شرایطی رقم زد که بازی برای گل‌گهر سخت شده بود. ما به این موضوع کاملاً واقف هستیم و می‌دانیم بازی بسیار سختی داریم. به دنبال این هستیم که ابتدا نتیجه بازی را حفظ کنیم، سپس شرایط را به ماشین‌سازی دیکته کنیم.

مربی آلومینیوم در مورد حضور او و منصوریان در اراک تصریح کرد: سه هفته است که خدمت آلومینیوم هستیم و تلاش کردیم تفکرات خود و چیزی را که منصوریان مد نظر دارد، در این تیم پیاده کنیم. به دنبال این هستیم که اگر آلومینیوم به چیزی نیاز دارد به آن اضافه کرده و تفکرات تاکتیکی منصوریان را در این تیم پیاده کنیم.

«با توجه به قعرنشینی ماشین‌سازی در لیگ برتر، آیا آلومینیوم به دنبال یک پیروزی پُرگل است یا برای کسب یک تساوی خارج از خانه تلاش می‌کند.»، خرمگاه در پاسخ به این پرسش گفت: ماشین‌سازی چنین تیمی نیست و بسیار قابل احترام است. با اینکه حریف در هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفته اما بسیار خطرناک است و می‌تواند برای هر تیمی دردسرساز شود. با کادر فنی جدید ماشین‌سازی آشنا هستیم و مطمئناً کار برای ما خطرناک‌تر می‌شود. امیدوارم فردا روز خیلی خوبی باشد که تماشاگران از فوتبال لذت ببرند و بازیکنان در زمین، برنامه‌های مربیان را پیاده کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از میهمان‌نوازی مردم خوب تبریز تشکر می‌کنیم و منصوریان تأکید کرد از طرف او از مسئولان و اعضای هتل تیم تشکر ویژه‌ای کنم. خودم مقابل تیم ماشین‌سازی و سرمربی عزیزش بازی می‌کردم. ماشین‌سازی تیمی ریشه‌دار و سرمربی حریف هم بازیکن قدیمی این تیم است. امیدوارم ماشین‌سازی شرایط بسیار خوبی پیدا کند و در لیگ برتر بماند. همه فوتبال‌دوستان می‌دانند که ماشین‌سازی از قدیم، تیم اول شهر تبریز بوده و امیدوارم تماشاگران فهیم این تیم، به چیزی که در تفکرات خود دارند برسند.

*اکبرپور:‌ درست کردن تیم از ماندن در لیگ برتر هم مهمتر است

علیرضا اکبرپور سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در خصوص قبول هدایت یک تیم لیگ برتری، اظهار داشت: بعد از مدت‌ها به خانه خودم، ماشین‌سازی تبریز برگشتم که برای من افتخار است. آرزویم این بود که یک روز به اینجا برگردم و خدمت کنم و همه می‌دانند من از اینجا اسمی برای خودم پیدا کردم و اگر علیرضا اکبرپور شدم، از ماشین‌سازی بوده است.

وی درباره اینکه با توجه به شرایط تیمش در جدول آیا شانسی برای بقا دارد یا نه، گفت: همه می‌دانند شرایط و نتایج ماشین‌سازی چطور بوده اما همیشه امیدی هست که وضعیت را تغییر داد. امیدوارم که همه شرایط برای موفقیت ماشین‌سازی فراهم شود. من مدتی کمی است که به تیم اضافه شدم و لیگ هم برای ما از این بازی شروع می‌شود. نگاه‌مان به جدول نیست و تلاش ما این است نتایج و شخصیت تیم را درست کنیم. امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا ماشین‌سازی را به جایگاه اصلی خودش برگردانیم. شرایط سخت است و کسی از من قول نگرفته که تیم را در لیگ برتر نگه دارم، اما سعی می‌کنم هر چیزی از دستم بر می‌آید، برای ماشین‌سازی بگذارم. به این هم فکر نمی‌کنم همین‌جا در مربیگری محو شوم، چون برخی گفتند در ماشین‌سازی خراب می‌شوی که من گفتم از ماشین‌سازی به فوتبال ایران معرفی شدم و اگر همین‌جا هم خراب شوم، مشکلی نیست.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره اینکه تیمش برای حداقل امتیاز بازی می‌کند یا با توجه به شرایطش در جدول به دنبال بازی هجومی است و برای برد به میدان می‌رود، خاطرنشان کرد: هر مربی عاقلانه رفتار می‌کند و بازی‌های لیگ اینطور نیست که بگوییم حتماً باید پیروز شویم که به مرحله بعدی برویم. ما سعی کردیم تیم را ترمیم کنیم و روحیه بازیکنان را بالا ببریم. سعی ما این است که گل نخوریم و بتوانیم گل بزنیم. وقتی فوتبال بازی می‌کردم، مهاجم بودم و گل‌های زیادی زدم و همیشه فوتبال هجومی را دوست داشتم، اما الان وضعیت فرق دارد و باید به فکر دفاع هم باشیم. فردا بازی را انجام خواهیم داد و تدابیر خودمان را برای این بازی داریم و بعد از بازی درباره نمایشی که داشتیم صحبت می‌کنیم.

اکبرپور در خصوص اینکه چقدر به ماندن ماشین‌سازی در لیگ برتر امیدوار است، گفت: جواب این سؤال را دادم و همانطور که گفتم امید داریم و می‌خواهیم با تمام توان کار کنیم. اگر خدا بخواهد و بچه‌ها کارهایی که می‌خواهیم را انجام دهند، در لیگ می‌مانیم. اگر هم به هدف‌مان نرسیدیم، اتفاقی رخ نداده و فشاری روی ما نیست. ما باید شخصیت را به تیم برگردانیم و شاید خیلی‌ها فکر کنند ما فقط دنبال نتیجه‌گیری هستیم اما درست کردن تیم از ماندن در لیگ برتر هم مهمتر است. ما به امید زنده هستیم و مطمئناً برای حفظ تیم در لیگ برتر هم تلاش می‌کنیم اما فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. یک زمان در تیم بهمن در حالی که فکر نمی‌کردیم، سقوط کنیم به لیگ دسته دوم رفتیم. به همین دلیل می‌گویم که فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723301
ارسال نظر
نظرات