شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:39 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723305

کشتی جام دانکلوف و پتروف| گلیج، طاهری و ناصرپور به فینال راه یافتند

کشتی جام دانکلوف و پتروف| گلیج، طاهری و ناصرپور به فینال راه یافتند
در ادامه رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف در بلغارستان سه کشتی گیر ایران به دیدار فینال راه پیدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از روز پنج شنبه 19 فروردین ماه در شهر پلودیو بلغارستان در حال برگزاری است در مسابقات امروز سه نماینده کشورمان به میدان رفتند که نتایج آن ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج در دیدار نخست با نتیجه 10 بر صفر خوتچویا از گرجستان را مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل انگستروم از سوئد با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل زوتان اوتیموف از بلغارستان با نتیجه 10برصفر به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. گلیج در دیدار فینال به مصاف مامد ابراگیموف از قزاقستان می رود.

در وزن 125 کیلوگرم که به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود، امین طاهری در گروه ب مقابل اسلام آدیزوف از بلغارستان با نتیجه 10 بر صفر به برتری دست یافت وی در کشتی بعد و برای سرگروهی با نتیجه 15 بر 4  آلکسی ژورژولیانی از گرجستان را مغلوب کرد.  وی در دیدار نیمه نهایی مقابل آنیل کلیچسالیان نفر دوم گروه الف از ترکیه با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف برنده کشتی میان خوزه دیاز از ونزوئلا و اسلام آدیزوف از بلغارستان می رود.

کشتی فرنگی:

در وزن 60 کیلوگرم پویا ناصرپور پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل سیراشکی از بلغارستان با نتیجه 9 بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل احمت اویار از ترکیه با نتیجه 3 بر یک به پیروزی دست یافت و راهی دیدار فینال شد. حریف وی در این دیدار دیچر کاستاندا از کلمبیا است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723305
ارسال نظر
نظرات