شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:52 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723319

نمایندگان کمیته فنی فدراسیون در اردوی تیم ملی کاراته بانوان حضور یافتند

نمایندگان کمیته فنی فدراسیون در اردوی تیم ملی کاراته بانوان حضور یافتند
علیرضا احسانی دبیر کمیته فنی، محسن رشیدی‌نژاد و محمد بهرامی اعضای کمیته فنی به همراه وحید مومنی دبیر و اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون، امروز از اردوی تیم ملی کاراته بانوان بازدید کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در حالیکه هفتمین مرحله از اردوی تیم ملی کاراته بانوان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات در حال برگزاری است، علیرضا احسانی دبیر کمیته فنی، محسن رشیدی‌نژاد و محمد بهرامی اعضای کمیته فنی، وحید مومنی دبیر و اشرف امینی نایب رئیس بانوان فدراسیون امروز از تمرینات ملی پوشان کاراته بازدید و با آن ها گفت و گو کردند.

 
علیرضا احسانی دبیر کمیته فنی فدراسیون در این بازدید گفت: ملی پوشان بانوان کاراته ایران با انگیزه و پتانسیل خوبی تمرین میکنند و امیدوارم دختران ایران نیز با ادامه موفقیت خود در کنار آقایان بتوانند، در عرصه های جهانی، آسیایی و المپیک افتخار آفرینی کنند.
 
دییر کمیته فنی افزود: کاراته ایران از قدرت های برتر کاراته جهان است و باید در المپیک نیز همچون میادین دیگر قدرت کاراته ایران  را به نمایش بگذاریم.
 
 
سمانه خوشقدم سرمربی تیم ملی کاراته کشورمان در این دیدار گفت: از حضور بزرگان کاراته در اردوی تیم بانوان سپاسگذارم و امیدوارم بتوانیم از این حضور نهایت بهره را ببریم.
 
وی در ادامه افزود: با توجه به انگیزه بالای ملی پوشان و همچنین امکاناتی که مسئولین فدراسیون در اختیارمان قرار داده اند میتوانیم با سهمیه کامل در المپیک حضور پیدا کنیم.
 
سرمربی تیم ملی بانوان خاطرنشان کرد: تمامی نفراتی که در اردو حضور دارند در رده های پایه عناوین ملی و بین المللی زیادی کسب کرده اند و با تمام توان به کسانی که برای المپیک آماده می شوند کمک می کنند تا بتوانیم در بخش بانوان نیز در المپیک خوشرنگ ترین مدال ها را برای کشورمان کسب کنیم.
 
هفتمین مرحله اردوی تیم ملی کومیته بانوان کشورمان از ۱۵ فروردین ماه آغاز و تا ۲۵ فروردین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات ادامه خواهد داشت
 
اردوهای ملی پوشان کاراته ایران جهت حضور در رقابت های کاراته وان لیسبون که آخرین مرحله رقابت کسب سهمیه المپیک از طریق رنگینگ و همچنین پیکارهای پاریس که رقابت های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل شده است.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1723319
ارسال نظر
نظرات