شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 01:13 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725528
تنها تیمی که در مسابقات بازیکن خارجی ندارد تراکتور است

خطیبی: گروه ما واقعا گروه مرگ است/ همه کار کردیم به جز گل زدن

خطیبی: گروه ما واقعا گروه مرگ است/ همه کار کردیم به جز گل زدن
سرمربی تراکتور گفت: تنها تیمی که در مسابقات بازیکن خارجی ندارد، تراکتور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسول خطیبی بعد از تساوی بدون گل مقابل شارجه امارات در نشست خبری اظهار داشت: خسته نباشید می گویم به بازیکنان خودم و تیم شارجه، هر دو تیم فوتبال زیبایی را نمایش دادند. آماری که بعد از بازی درآوردیم از نظر مالکیت توپ و تعداد پاس بهتر از حریف بودیم. 

وی افزود:  ما  6 کرنر زدیم و شارجه فقط یک کرنر زد. در نیمه اول یکی دو موقعیت به حریف دادیم اما در نیمه دوم فوق العاده کار کردیم ولی متاسفانه بازی گل نداشت. بازی به این خوبی را باید می بردیم از نتیجه بازی راضی نیستم اما از تلاش بازیکنان و اینکه گل نخوردیم راضی هستیم. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم که پرتلاش ظاهر شدند.
 
سرمربی تراکتور تصریح کرد: یک چیز مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که اگرچه تمامی بازیکنان ما حرفه‌ای هستند اما تنها تیمی که در مسابقات بازیکن خارجی ندارد تراکتور است و همه تیم‌ها بازیکن خارجی دارند اما با برنامه ریزی فدراسیون فوتبال ما  قبل از فصل داشت متاسفانه بازیکن خارجی نداریم و نمی توانیم از بازیکن خارجی استفاده کنیم.
 
خطیبی  در مورد اینکه کدام تیم‌ها از این گروه شانس صعود دارند، گفت:  همه 4 تیم شانس صعود دارند، گروه ما واقعا گروه مرگ است و نسبت به سایر گروه‌های دیگر سخت است. از هم اکنون نمی شود گفت کدام تیم صعود می کند،در بازی های بعدی هر تیمی اشتباه نکند و یا اشتباه کمی داشته باشد، صعود می کند. هر 4 تیم شانس صعود دارند اما امیدوارم تراکتور تیم صعود کننده باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1725528
ارسال نظر
نظرات