شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726893

سفر باران چشمه به سیستان و بلوچستان/ سرپرست کمیته ساحلی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد

سفر باران چشمه به سیستان و بلوچستان/ سرپرست کمیته ساحلی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد
سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی ضمن حضور در زاهدان با مسوولین اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سیستان و بلوچستان دیدار داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، عصر روز سه شنبه 31 فروردین ماه 1400 مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون و مسعود ملکی سرپرست دبیری فدراسیون با استقبال درانی معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان شهرکی رئیس هیئت استان بهمراه دیگر اعضای هیئت ورزشهای زورخانه‌ای و پهلوانی استان، سرهنگ بستانی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان و جمعی از پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

نشست مشترک با مسوولین ورزش و جوانان و هیات ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سیستان و بلوچستان، بازدید از پروژه ساخت زورخانه دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان و سایر اماکن و زیرساخت های ورزشی این رشته از مهم ترین برنامه های سفر سرپرست فدراسیون به این استان بود.

باران چشمه در اولین ساعات حضور خود در این استان از زورخانه پوریای ولی لشکر زرهی شهرستان زاهدان، زورخانه خیامیان شهرستان زاهدان، زورخانه حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان زاهدان و زورخانه در حال ساخت دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان بازدید به عمل آورد.

حضور بر سر مزار سردار شهید محبعلی فارسی قائم مقام لشگر 41 ثارالله "ع" و شهید مجید روحانی نیا شهید ورزشکار زورخانه ای توسط باران چشمه و اداری احترام به مقام شامخ پهلوانان حقیقی وطن از دیگر برنامه های ایشان در این سفر بود.

در این بازدیدها درانی معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، شهرکی رئیس هیئت استان به همراه اعضای هیئت ورزشهای زورخانه‌ای و پهلوانی استان، سرهنگ بستانی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان و جمعی از پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته نیز حضور داشتند.

در این سفر سرپرست فدراسیون با مسوولین ورزش این استان به گفتگو و تبادل نظر در مورد توسعه زیرساخت های ورزش زورخانه ای و چگونگی ترویج فرهنگ پهلوانی در استان سیستان و بلوچستان پرداختند.

همچنین مسوولین هیئت استان، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در هیئت استان طی سال گذشته را به سرپرست فدراسیون ارائه نموده و سپس شهرکی فرصت های و تهدیدهای پیش روی ورزش این استان را نیز مطرح و با ارائه ی اطلاعات ورزش زورخانه ای سیستان و بلوچستان، دغدغه های ورزشکاران و زورخانه داران را به دکتر باران چشمه ارائه نمود.

پس از ارائه این گزارش و استفاده از رهنمودهای باران چشمه، طرفین در خصوص برنامه ها و چشم انداز آینده ی فدراسیون و هیئت استان گفتگو نمودند.

*موسوی دبیر کمیته ساحلی فدراسیون شد

سیدرضا موسوی، طی حکمی از سوی مهرعلی باران چشمه به عنوان دبیر کمیته ساحلی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

در حکم باران چشمه خطاب به موسوی آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده و سوابق درخشان جنابعالی در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بموجب این حکم از تاریخ 31 فروردین ماه ۱۴۰۰ به عنوان دبیر کمیته ساحلی فدراسیون منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود کشور، در راستای اهداف و برنامه های این فدراسیون برای توسعه ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با تدوین برنامه های هدفمند اقدامات بایسته را به عمل آورید.

سیدرضا موسوی هم اکنون به عنوان نایب رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سیستان و بلوچستان فعالیت دارد.

*شهرکی سرپرست کمیته ساحلی فدراسیون شد

علیرضا شهرکی، طی حکمی از سوی مهرعلی باران چشمه به عنوان سرپرست کمیته ساحلی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد. 

در حکم باران چشمه خطاب به شهرکی آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده و سوابق درخشان جنابعالی در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، بموجب این حکم از تاریخ 31 فروردین ماه ۱۴۰۰ به عنوان سرپرست کمیته ساحلی فدراسیون منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود کشور، در راستای اهداف و برنامه های این فدراسیون برای توسعه ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با تدوین برنامه های هدفمند اقدامات بایسته را به عمل آورید.

علیرضا شهرکی هم اکنون به عنوان مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان و سکاندار هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سیستان و بلوچستان فعالیت دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726893
ارسال نظر
نظرات