شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:20 منتشر شده در مورخ: 1400/02/08 شناسه خبر: 1729194
با حضور 31 نفر از مدرسین مربیگری زورخانه ای؛

دوره همسان سازی مدرسان مربیگری زورخانه ای برگزار شد

دوره همسان سازی مدرسان مربیگری زورخانه ای برگزار شد
با حضور 31 نفر از مدرسین مربیگری زورخانه ای دوره همسان سازی مدرسان مربیگری زورخانه ای برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، برابر تقویم آموزشی سال 1400 و به دلیل شیوع ویروس کرونا و قرمز شدن وضعیت بسیاری از استان های کشور به ویژه تهران، "دوره  همسان سازی مدرسان مربیگری ورزش زورخانه ای" به صورت مجازی برگزار گردید.

این دوره آموزشی و رویداد ملی از ورزش زورخانه ای، روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه سالجاری از ساعت 14 الی 18 با حضور 31 نفر از مدرسان مربیگری زورخانه ای استان های البرز، اصفهان، فارس، خراسان شمالی، زنجان، کرمانشاه، گیلان، مازندران، مرکزی، همدان، یزد، کرمان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و کردستان برگزار شد.
نحوه کنترل و بازآموزی مربیان، همسان سازی مدرسان، بررسی آیین نامه مسابقات زورخانه ای، مهارت های فردی و میانداری انفرادی از اصلی ترین مباحثی بود که در این نشست توسط سیدحسن سبزواری سرمدرس و ناظر دوره و سیدحمیدرضا ترابی کرمان از  مدرسین این دوره  برای اعضای شرکت کننده در این کارگاه آموزشی جزییات آن مرور گردید.
در پایان این دوره آموزشی توسط مدرسین به پرسش ها و اشکالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون و مسعود ملکی سرپرست دبیری فدراسیون در این دوره مجازی حضور یافته و از نزدیک در جریان برگزاری این دوره آموزشی قرار گرفتند.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1729194
ارسال نظر
نظرات