شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1400/02/11 شناسه خبر: 1729853
دو انتصاب در فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی

رییس کمیته داوران کشتی پهلوانی و رییس کمیته رتبه بندی منصوب شدند

رییس کمیته داوران کشتی پهلوانی و رییس کمیته رتبه بندی منصوب شدند
با حکم سرپرست فدراسیون، رییس کمیته داوران کشتی پهلوانی و رییس کمیته رتبه بندی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی منصوب شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، محمدابراهیم امامی، طی حکمی از سوی مهرعلی باران چشمه به عنوان رییس کمیته داوران کشتی پهلوانی فدراسیون ورزش‌ زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

در حکم باران چشمه خطاب به امامی آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده و سوابق درخشان جنابعالی در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی و تلاشهایتان در حوزه داوری این رشته در سالهای گذشته، بموجب این حکم از تاریخ 11 اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به عنوان رییس کمیته داوران کشتی پهلوانی فدراسیون منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود کشور، در راستای اهداف و برنامه های فدراسیون و در جهت تربیت داوران مورد نیاز در مقاطع مختلف برای توسعه ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با تدوین برنامه  های هدفمند اقدامات بایسته را به عمل آورید.

محمدابراهیم امامی از دبیران باسابقه ورزش و از داوران بین المللی کشتی است که در رقابت های کشتی المپیک ریو (برزیل 2016) نیز قضاوت کرده و بیش از 30 سال داور بین المللی کشتی بوده و در سوابق کاری خود عناوینی چون رییس کمیته داوران و رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی را دارا می باشد.

*تیمور همتی، رییس کمیته رتبه بندی شد

تیمور همتی، طی حکمی از سوی مهرعلی باران چشمه به عنوان رییس کمیته رتبه بندی فدراسیون ورزش‌ زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

در حکم باران چشمه خطاب به همتی آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات ارزنده و سوابق درخشان جنابعالی در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی و تلاشهایتان در حوزه داوری این رشته در سالهای گذشته، بموجب این حکم از تاریخ 11 اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به عنوان رییس کمیته رتبه بندی فدراسیون منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود کشور، در راستای اهداف و برنامه های فدراسیون و همچنین امور رتبه بندی که از جایگاه والایی برخوردار است برای توسعه ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با تدوین برنامه  های هدفمند اقدامات بایسته را به عمل آورید.

تیمور همتی هم اکنون به عنوان سکاندار هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان مرکزی فعالیت دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1729853
ارسال نظر
نظرات