شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/15 شناسه خبر: 1731066
مربی اسکیت سرعت مطرح کرد؛

پای کرونا بر گردن ورزش/ ضرر توامان ورزشکار، مربی و باشگاه‌دار

پای کرونا بر گردن ورزش/ ضرر توامان ورزشکار، مربی و باشگاه‌دار
رضا علیخانی پور گفت: هزینه‌های بالای قرارداد و اجاره‌بها و تعطیلی‌های مکرر و طولانی‌مدت باعث شده است علاوه بر کاهش تعداد ورزشکاران، مربیان و باشگاه‌داران از لحاظ مالی متضرر شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا علیخان پور مربی درجه دو اسکیت سرعت و رئیس کمیته اسکیت سرعت شهرستان شهرکرد در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی، صرف نظر از کم تحرکی و کمبود فعالیت‌های ورزشی که تاثیر بسیار زیادی بر روی سلامت افراد جامعه دارد مشکلات زیادی برای مربیان، ورزشکاران و باشگاه‌داران به‌وجود آمده است.

وی افزود: هزینه‌های بالای قرارداد و اجاره‌بها و تعطیلی‌های مکرر و طولانی مدت باعث شده است علاوه بر کاهش تعداد ورزشکاران، مربیان و باشگاه‌داران از لحاظ مالی متضرر شوند.

مربی درجه دو اسکیت سرعت در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با توجه به وجود 2 هزار و 500 باشگاه ورزشی در سطح کشور و تعداد 500 هزار پرسنل فعال در باشگاه‌ها امید است با اتخاذ روش‌های محدودیت زمان بندی و کاهش تعداد ورزشکار در هر سانس به منظور جلوگیری از تعطیلی مجدد باشگاه‌ها شاهد ادامه فعالیت این گروه باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1731066
ارسال نظر
نظرات