شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 17:11 منتشر شده در مورخ: 1400/02/16 شناسه خبر: 1731363
خطر سلب میزبانی در کمین آلومینیوم؛

سایه تاریک بی کفایتی بر سر ورزش استان مرکزی/ استادیوم امام خمینی(ره) اراک در آستانه خاموشی قرار گفت!

سایه تاریک بی کفایتی بر سر ورزش استان مرکزی/ استادیوم امام خمینی(ره) اراک در آستانه خاموشی قرار گفت!
بدهی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی به یکی از شرکت‌های طرف قرارداد اجرای پروژه نور ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک باعث شده تا شرکت مذکور در ازای طلب خود قصد بازکردن پروژکتورهای تنها استادیوم میزبان مسابقات خانگی تیم فوتبال آلومینوم را داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ در حالی که ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک در حال حاضر تنها استانداردهای حداقلی برگزاری مسابقات لیگ برتر البته بدون حضور تماشاگر را دارد طی اتفاقی عجیب این بار گویا قرار است این استادیوم به صورت کلی شرایط برگزاری مسابقه را از دست بدهد.

اینطور که مشخص است اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی بابت نصب و راه اندازی پروژکتورهای ورزشگاه امام خمینی(ره) به شرکت شایان برق (مجری و پیمانکار طرح) بدهی انباشته ای دارد و تاکنون در راستای پرداخت این طلب  اقدامی صورت نگرفته است؛ به همین دلیل شرکت مذکور قصد دارد به جای بدهی خود، پروژکتورها را از ورزشگاه باز کند و این مسئله موجب خواهد شد تا استادیوم امام خمینی(ره) به عنوان تنها ورزشگاه خانگی آلومینیوم دیگر استاندارد لازم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر زیر نور را نداشته باشد. 

این مسئله در حالی است که طبق برنامه‌ هفته بیست و سوم لیگ شاگردان منصوریان روز ۲۴ اردیبهشت میزبان پدیده مشهد در اراک هستند و در صورت وقوع این اتفاق آلومینیوم شرایط میزبانی را از دست خواهد داد و یا حتی نتیجه مسابقه ۳ به صفر به سود مهمان رقم می‌خورد. 

در همین راستا سعید عباسی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم با ارسال نامه‌ای به رئیس هیئت فوتبال استان مرکزی و رونوشتی به استاندار و رئیس اداره ورزش و جوانان استان مرکزی ضمن ابراز نگرانی از این موضوع خواستار حل و فصل سریع ماجرا و جلوگیری از آسیب رسیدن به تیم آلومینیوم اراک شده است.

حال باید دید سرانجام این سوءمدیریت ها و حواشی خودساخته چه موقع دست از سر ورزش استان مرکزی برمی دارد، هر چند بی توجهی های اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی طی ماه های اخیر نسبت به رفع نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به عنوان متولی این مجموعه ورزشی بر کسی پوشیده نیست.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1731363
ارسال نظر
نظرات