شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:17 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732291
برنامه ما این است قولی که درباره موفقیت کاراته در المپیک داده‌ایم را محقق کنیم

هروی: انجام ۲۰ مسابقه در ۴ قاره بنیه بدنی کاراته کاها را به شدت کاهش داده/ ۴ کاراته کا برای کسب سهمیه المپیک به فرانسه اعزام می‌شوند

هروی: انجام ۲۰ مسابقه در ۴ قاره بنیه بدنی کاراته کاها را به شدت کاهش داده/ ۴ کاراته کا برای کسب سهمیه المپیک به فرانسه اعزام می‌شوند
سرمربی تیم ملی کاراته گفت: ۲ کاراته کا زن و ۲ کاراته کا مرد برای دریافت سهمیه اوزان باقی مانده المپیک توکیو به فرانسه اعزام می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته درباره وضعیت امیر مهدی زاده و احتمال کسب سهمیه توسط این ورزشکار اظهار داشت: امید زیادی داریم که مهدی زاده در مسابقات فرانسه سهمیه سوم را به دست آورد تا تیم ملی کاراته آقایان در بخش کمیته به صورت کامل شرکت کند.

وی درباره مسابقات فرانسه گفت: ما می‌توانستیم 3 سهمیه در سه وزن به دست آوریم که دو مورد آن کسب شده و تنها  سهمیه باقی مانده در وزن منفی 67 کیلوگرم است که امیر مهدی زاده در بخش کمیته به این منظور به این مسابقات اعزام می‌شود. همچنین ابوالفضل شهرجردی هم در بخش کاتا در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی کاراته به ترافیک بالای مسابقات بین المللی اشاره کرد و افزود: ورزشکاران در طول 3 گذشته در بیش از 20 مسابقه و در4 قاره مختلف شرکت کرده‌اند که صرف نظر از تفاوت زمانی و مشکلات دیگر، بنیه بدنی آنها را به شدت کاهش داده است.

سرمربی تیم ملی کاراته ایران در پاسخ به پرسشی درباره برنامه تیم ملی کاراته و کادر فنی برای روزهای آینده گفت: در حال حاضر تمرکز ما در سه هفته باقی مانده بر کسب سهمیه المپیک متمرکز شده. پس از آن برنامه را طوری پیش خواهیم برد که به شرایط آرمانی برسیم تا قولی که درباره موفقیت تیم ملی کاراته در مسابقات المپیک داده‌ایم را محقق کنیم.

هروی با تاکید بر این که فضا و جو حاکم بر کاراته ایران در جهت رسیدن به افتخارات المپیکی است، بیان کرد: فدراسیون تلاش کرده دغدغه‌های بازیکنان را رفع کند و امیدواریم در فرصت باقی مانده مسئولان وزارت ورزش نگاه ویژه تری به این ورزش داشته باشند.

سرمربی تیم ملی کاراته که با رادیو گفتگو صحبت می کرد، در مورد اینکه مردم و جامعه ورزش ایران انتظار دارند تا کاراته در المپیک مدال‌های خوشرنگی را به دست بیاورد، تاکید کرد: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه و عملکرد موفق آمیز را در بازی‌های المپیک توکیو داشته باشیم.

امیر مهدی زاده از پرافتخارترین کاراته کاران ایران که پتانسیل زیادی برای کسب مدال در المپیک توکیو را دارد، در رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان لیسبون، با شکست مقابل رقیب خود از دور مسابقات کنار رفت و نتوانست سهمیه مورد نظر را به دست آورد، از این رو او بار دیگر شانس خود را برای کسب سهمیه در فرانسه امتحان می‌کند.

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1732291
ارسال نظر
نظرات