شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:07 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733544
دانش‌گر یکی از بهترین مدافعان ماست و به اشتباهش پی برد؛

مجیدی: یک مربی ایتالیایی به کادرفنی استقلال اضافه خواهد شد/ تیم را خودم می‌بندم و نمی‌گذارم حتی پشه‌ای وارد ترکیب شود!

مجیدی: یک مربی ایتالیایی به کادرفنی استقلال اضافه خواهد شد/ تیم را خودم می‌بندم و نمی‌گذارم حتی پشه‌ای وارد ترکیب شود!
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نمی گذارم بدون اجازه من پشه‌ای وارد استقلال شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین استقلال در مورد شرایط تیمش و بازی با پرسپولیس اظهار داشت: خوشامد می‌گویم به خبرنگاران عزیز که سرتمرین آمدید. بازی با ذوب آهن خسته بودیم با این حال خوب بازی کردیم و 7-8 موقعیت گل داشتیم اگر دو موقعیت ما گل می‌شد الان همه به به چه چه می‌کردند اما اکنون همه تمرکز مان روی بازی با پرسپولیس است تا بازی خوبی انجام بدهیم.

وی افزود: بازی استقلال و پرسپولیس همیشه حساس است برای بازیکنان،کادرفنی و هواداران دو تیم همیشه حساس است. برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به برد هستیم و از بازیکنان خواسته ام به جز برد به چیز دیگری فکر نکنند. با وجود احترامی که برای پرسپولیس و کادرفنی این تیم قائل هستیم فقط به دنبال برد هستیم.
 
مجیدی در مورد غایبان استقلال در دربی گفت:  فقط متین کریم زاده و  آرش رضاوند نیستند.
 
سرمربی آبی پوشان  در مورد داوری مسابقه فردا گفت: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.
 
مجیدی در مورد اینکه سورپرایزی برای دربی دارد گفت: چیز خاصی نیست.
 
سرمربی استقلال در مورد اینکه کدام بازیکنان قراردادهایشان را تمدید خواهند کرد، گفت: این همه تیم در لیگ است. مگر پرسپولیس و سپاهان نمی‌خواهند قرار داد بازیکنان‌شان را تمدید کنند اما این صحبت‌ها فقط مال باشگاه استقلال است. متاسفانه  در دو سال گذشته تیم استقلال بر اساس تفکرات سرمربی بسته نشده است اما به هواداران می‌گویم اجازه نمی‌دهم دیگر چنین اتفاقی رخ بدهد و اجازه نمی‌دهم هیچ بازیکنی هم  از استقلال جدا شود. برخی بازیکنان قراردادشان تمام شده که با آنها هم تمدید می‌کنیم و چند  بازیکن مدنظرم است که شخصابا آنها صحبت می کنم و بعد از اینکه موافقتشان را گرفتم اسامی آنها برای حضور در استقلال اعلام می‌شود.
 
وی در مورد اینکه پس قائدی و دیاباته از استقلال جدا نخواهند شد، عنوان کرد:  اگر پیشنهاد خارجی داشته باشند شرایط حرفه‌ای خودش را دارد اما اجازه نمی‌دهم هیچ بازیکنی از استقلال جدا شود.
 
سرمربی در مورد علت جدایی  فراز کمالوند گفت: کمالوند لطف کرد و به تیم ما تشریف آورد، خودش هم خیلی دوست داشت به استقلال بیاید. مشاور من بود و زحمات زیادی کشید اما پیشنهاد خوبی داشت و به من گفت موقعیت خوب کاری برایم پیش آمده و من هم  با جدایی اش موافقت کردم .من در ابتدای مربیگری فوتبالم هستم و مشاوران خوبی دارم و دوست عزیزی که کمک مربی ایتالیا بوده و روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته بعد از اینکه  واکسن کرونایش را بزند به ایران می‌آید و تا ‌آخر لیگ میهمان من هست. او مشاورم خواهد بود، چند سال روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته است.
 
وی در مورد اینکه اسم این مربی ایتالیایی چیست و روی نیمکت خواهد نشست یا نه، گفت: می‌آید و او را می‌بینید. او روی نیمکت نمی نشیند و مشاور من است اما تا ‌آخر فصل به من کمک می‌کند.
 
مجیدی در مورد اینکه استرس دربی ممکن است باعث شود که بازی خوبی نشود، گفت: فکر نمی‌کنم  اینطور باشد، دربی بازی زیبایی خواهد بود و  هواداران دو تیم بازی زیبایی را می‌بینند. تیم ما انگیزه بالایی دارد و هواداران
استقلال منتظر این بازی هستند تا با نتیجه‌ای که به دست می آوریم در کورس قهرمانی بمانیم.
 
سرمربی استقلال در مورد ضرباتی که به تیم استقلال از ناحیه مدیریت در این سال‌های اخیر خورده گفت:  با عرض تاسف باید بگویم استقلال دو سال است بدون نظر سرمربی بسته شده است و فصل گذشته هم که من سرمربی بودم بازیکنانی از سایر تیم‌ها با من تماس می‌گرفتند و می‌گفتند که از سوی باشگاه استقلال با آنها تماس گرفته شده در حالیکه در فهرست من نبودند. دیگر اجازه چنین کاری نمی‌دهم و نمی گذارم بدون اجازه من پشه‌ای وارد استقلال شود. هواداران تیم، فوتبالی ببینند که کیف کنند.
 
مجیدی در مورد شرایط محمد دانشگر گفت: اینجا استقلال است و فرهنگ و ساختارش مشخص است. بازیکنی که ادب و احترم نگه ندارد جایی در تیم ما ندارد ، اول ادب و احترام مهم است. دانشگر هم  به اشتباهش پی برده و اکنون به تیم برگشته، او یکی از بهترین مدافعان ما است.
 
سرمربی استقلال در مورد اینکه بعد از دربی عدد خاصی مثل 4 نشان خواهد داد یا نه گفت: آن مال جوانی‌هایم بود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1733544
ارسال نظر
نظرات