شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1400/02/23 شناسه خبر: 1733660

لیگ برتر والیبال ساحلی| قهرمانی تیم موج‌سواران در نیم‌فصل نخست رقابت‌ها

لیگ برتر والیبال ساحلی| قهرمانی تیم موج‌سواران در نیم‌فصل نخست رقابت‌ها
دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال ساحلی سال 1400 با قهرمانی تیم موج سواران ساحل نوشهر به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که از 18 فروردین آغاز شده بود، بامداد پنج‌شنبه در مجموعه ورزشی سلمان شهر یزد به پایان رسید.

دور رفت لیگ برتر والیبال ساحلی با 130 دیدار پیگیری شد و تیم موج سواران ساحل نوشهر (بهمن سالمی – آرش وکیلی) با کسب 10 برد و 21 امتیاز، عنوان قهرمانی نیم فصل این رقابت‌ها را از آن خود کرد.

در شب پایانی هفته چهارم لیگ برتر والیبال ساحلی تیم‌های دریادلان گناوه، موج سواران ساحل نوشهر، ساوانا بهشهر، مقاومت گلساپوش یزد، هورسان رامسر و پیکان بندر دیر برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم دریادلان گناوه (ابراهیم امان‌پور – وحید نیکوفر) در نخستین مسابقه آخرین شب هفته چهارم دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر ساحلی در رقابتی طولانی به مدت دو ساعت و ۱۱ دقیقه (۵۸ دقیقه بازی اول، ۶۱ دقیقه مسابقه دوم و ۱۲ دقیقه گلدن ست) موفق به شکست شهداب یزد (کامبیز کلته – رسول یمرلی) شد تا دور رفت مرحله مقدماتی را با ۶ برد، ۱۷ امتیاز و کسب رتبه ششم جدول به پایان برساند.

شهدابی‌ها نیز با هشت برد و ۱۹ امتیاز دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر ساحلی را به پایان رساندند.

در دیگر مسابقه همزمان تیم موج سواران ساحل نوشهر (بهمن سالمی و آرش وکیلی) موفق به شکست توپکا بابلسر (سینا شوکتی – سینا عنایتی) شد و با 10 برد و 21 امتیاز عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد.

در سومین مسابقه آخرین شب هفته چهارم لیگ برتر ساحلی تیم مقاومت گلساپوش یزد (مهدی محفوظی – محمدجواد نظری) موفق به کسب سومین برد متوالی خود در این هفته شد و با شکست تیم وارنا شهر باران (رضا روشن قلب – هومن عابدی) چهارمین برد خود را جشن گرفت و ۱۵ امتیازی شد.

مقاومت گلساپوش میزبان هفته‌های سوم و چهارم لیگ برتر ساحلی بود اما در سه دیدار هفته سوم، مقابل حریفان مغلوب شده بود و در هفته چهارم این نتایج را جبران کرد و با کسب جایگاه هشتم جدول به کار خود در دور رفت مرحله مقدماتی پایان داد.

تیم هورسان رامسر (شهرام قاسم‌خواه – آرمین کمی) در آخرین مسابقه خود در دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر ساحلی تیم منطقه آزاد چابهار (فرزاد پیری – محمد پورامینی) را شکست داد تا سومین برد خود در این رقابت‌ها تجربه کند و 14 امتیازی شود. نماینده رامسر در پایان دور رفت در جایگاه نهم جدول قرار گرفت.

پیکان بندر دیر (رحمان رئوفی – عبدالحامد میرزاعلی) نیز در آخرین مسابقه هفته چهارم و پایانی دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر ساحلی موفق به شکست رعد پدافند تهران (امیر شوشتری‌زاده – محمد صادقی) شد تا نهمین برد خود را جشن بگیرد و 20 امتیازی شود.

پیکانی‌ها دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر ساحلی را با کسب جایگاه سوم و نماینده تهران نیز در جایگاه پنجم ایستاد.

محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال کشورمان سرپرست داوران هفته چهارم دور رفت لیگ برتر والیبال ساحلی بود و حمیدرضا طوسی، مسعود حمدانی، حسن بازدرهوا، امیرحسین صادقی، گل‌محمد کرد، پویان اکبری و سهراب خسرویانی 36 مسابقه هفته چهارم لیگ برتر ساحلی را قضاوت کردند.

همچنین 10 داور بومی به عنوان داوران خط‌نگهدار در مسابقات هفته چهارم لیگ برتر ساحلی انجام وظیفه کردند.

نتایج کامل دیدارهای سومین و آخرین شب هفته چهارم دور مقدماتی به قرار زیر است و نام تیم‌های فاتح میدان اول آمده است:

 

دریادلان گناوه – شهداب یزد

دیدار اول: دریادلان گناوه ۲ – شهداب یزد یک (۲۱ بر ۱۹، ۱۴ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۳)

دیدار دوم: دریادلان گناوه یک – شهداب یزد ۲ (۱۹ بر ۲۱، ۲۲ بر ۲۰ و ۱۴ بر ۱۶)

گلدن ست: دریادلان گناوه ۱۵ – شهداب یزد ۱۰

 

موج سواران ساحل نوشهر – توپکا بابلسر

دیدار اول: موج سواران ساحل نوشهر 2 – توپکا بابلسر صفر (21 بر 18 و 21 بر 12)

دیدار دوم: موج سواران ساحل نوشهر 2 – توپکا بابلسر صفر (21 بر 14 و 26 بر 24)

 

ساوانا بهشهر – سروقامتان بابل

دیدار اول: ساوانا بهشهر 2 – سروقامتان بابل صفر (21 بر 10 و 21 بر 9)

دیدار دوم: ساوانا بهشهر 2 – سروقامتان بابل صفر (21 بر 9 و 21 بر 12)

 

مقاومت گلساپوش یزد – وارنا شهر باران

دیدار اول: مقاومت گلساپوش یزد ۲ – وارنا شهر باران صفر (۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۸)

دیدار دوم: مقاومت گلساپوش یزد ۲ – وارنا شهر باران صفر (۲۱ بر ۱۵ و ۲۲ بر ۲۰)

 

هورسان رامسر – منطقه آزاد چابهار

دیدار اول: هورسان رامسر 2 – منطقه آزاد چابهار صفر (21 بر 16 و 21 بر 14)

دیدار دوم: هورسان رامسر 2 – منطقه آزاد چابهار صفر یک (21 بر 10، 18 بر 21 و 15 بر 9)

 

پیکان بندر دیر – رعد پدافند تهران

دیدار اول: پیکان بندر دیر 2 – رعد پدافند تهران یک (21 بر 11، 24 بر 26 و 17 بر 15)

دیدار دوم: پیکان بندر دیر 2 – رعد پدافند تهران صفر (24 بر 22 و 21 بر 18)

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733660
ارسال نظر
نظرات