شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:53 منتشر شده در مورخ: 1400/02/24 شناسه خبر: 1733883
آلومینیوم 1 – پدیده صفر؛ گل گهر 1 – ذوب آهن صفر؛ نساجی 1 – فولاد صفر؛ تراکتور 1 – نفت آبادان 1

لیگ برتر فوتبال| هت تریک میزبانان در برد یک صفر!/ تراکتور نبرد، آشتی کنان سرد مربی با کاپیتان

لیگ برتر فوتبال| هت تریک میزبانان در برد یک صفر!/ تراکتور نبرد، آشتی کنان سرد مربی با کاپیتان
در آغاز رقابتهای هفته بیست و سوم لیگ برتر میزبانان به نتیجه حداقلی 1 بر صفر به پیروزی رسیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بازی آلومینیوم و پدیده تحت تاثیر حضور علیرضا منصوریان و سیدمهدی رحمتی برگزار شد. دو سرمربی که در دوران حضور در استقلال اختلافات عدیده ای با یکدیگر داشتند اما در این بازی اما آشتی‌کنان منصوریان و رحمتی در سردترین حالت ممکن صورت گرفت؛ به طوری‌که مهدی رحمتی در مقابل نیمکت خودی ایستاد و علیرضا منصوریان و دستیارانش به عنوان تیم میزبان به سراغ نیمکت پدیده آمدند و خبری از خوش و بش‌های همیشگی و مرسوم میان مربیان نبود و رحمتی و منصوریان در حد یک سلام و علیک سردترین آشتی‌کنان فصل را در اراک رقم زدند.

نیمه اول با برتری نسبی آلومینیوم همراه بود اما میزبان از برتری خود نتیجه نگرفت و دست خالی به رختکن رفت اما نیمه دوم را با گل شروع کرد تا مزد برتری خود را گرفته باشد. در ادامه حملات پدیده به جایی نرسید تا آلومینیوم 3 اتیاز شیرین بازی خانگی را به حساب خود واریز کرده باشد.
 
آلومینیوم 1
گل: مرتضی آقاخان (51)
 
پدیده صفر
گل: -
 
دیدار گل گهر و ذوب آهن نبرد بالا و پایین جدول بود؛ یکی به دنبال حضور در کورس و سهمیه و دیگری به دنبال فرار از سقوط و بقا در لیگ.
نیمه اول بازی پرتحرک و دینامیکی دو تیم بدون گل به پایان رسید اما گل گهر نیمه دوم را با یک گل زودهنگام آغاز کرد تا مزد برتری خود را بگیرد. در ادامه گل گهر به حملات خود ادامه دارد ذوب نیز در اندیشه تلافی بود اما اتفاق خاصی نیفتاد تا گل گهر با 3 امتیاز همچنان در کورس بالای جدول حضور داشته باشد.
 
گل گهر 1
گل: نوید عاشوری (49)
 
ذوب آهن صفر
گل: -
 
 
نساجی و فولاد در دو موقعیت متفاوت به مصاف هم رفتند. نساجی میزبان به دنبال بقا تنها به سه امتیاز خانگی می اندیشید و فولاد برای حضور در بالای جدول و کورس به سه امتیاز نیلز مبریم داشت. بازی اما با برتری میزبان شروع شد و آنها با گل زودهنگام زامهران نیمه نخست را برنده به رختکن رفتند.
فولاد که نمی خواست بازنده باشد، نیمه دوم را کاملا برتر آغاز کرد اما از حملات خود نتیجه نگرفت تا میزبان 3 امتیاز شیرین و حساس خانگی را کسب کند.
 
نساجی 1
گل: حسین زامهران (13)
 
فولاد صفر
گل: -
 
 
تراکتور و نفت آبادان با شرایط کاملا متفاوتی به مصاف هم رفتند. تراکتور بعد از صعود در آسیا به دنبال برد بود و نفت در هم ریخته و بحران زده برای پابان بحران به برد می اندیشید. نیم اول با برتری نسبی میزبان همراه بود اما گلی در دروازه ها نرویید.
تراکتور در نیمه دوم حملات خود را ادامه داد و خیلی زود به گل رسید. بعد از این گل نفت که نمی خواست بازنده باشد جلو کشید و در نهایت در آخرین دقایق مزد حملات خود را با گل گرفت تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.
 
تراکتور 1
گل: محمد قادری (60)
 
نفت آبادان 1
گل: طالب ریکانی (89، پنالتی)
انتهای پیام/
 

 

https://www.dana.ir/1733883
ارسال نظر
نظرات