شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:06 منتشر شده در مورخ: 1400/02/24 شناسه خبر: 1733907
مربیان تراکتور و صنعت نفت آبادان چه گفتند؟

عبداللهی: پس از گل عقب‌نشینی کردیم/ پیروانی: هفته‌های خوبی را به لحاظ فوتبالی و مسائل حاشیه‌ای پشت سر نگذاشته بودیم

عبداللهی: پس از گل عقب‌نشینی کردیم/ پیروانی: هفته‌های خوبی را به لحاظ فوتبالی و مسائل حاشیه‌ای پشت سر نگذاشته بودیم
مربیان تراکتور و نفت آبادان بعد از تساوی در هفته بیست و سوم لیگ برتر صحبت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید عبداللهی مربی تراکتور درباره تساوی یک - یک تراکتور مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: یک بازی سخت بود، اما از لحاظ فنی شاهد فوتبالی رو به جلو از تراکتور بودیم. از روزی که کارمان را در تراکتور آغاز کردیم، ابتدا باید به فکر کسب نتایج آبرومندانه و صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بودیم. خدا را شکر در آسیا موفق شدیم و سپس باید به این فکر می‌کردیم که کم‌کم شکل فوتبالی خود را تغییر دهیم که بازی امروز، این نوید را داد که تراکتور می‌تواند رو به جلو و شناور بازی کند.

وی با بیان اینکه شاگردان خطیبی مقابل صنعت نفت تلاش می‌کردند از تمامی نقاط زمین استفاده کنند و رو به جلو بازی کنند، تصریح کرد: در هر نیمه چند موقعیت گلزنی داشتیم. صنعت نفت برای تساوی آمده بود و به این نتیجه هم رسید. دو مدافع وسط خود را نداشتیم و تیم ما پس از گل عقب‌نشینی کرد. همچنین در آن دقیقه مسابقه به حریف پنالتی دادیم که می‌توانست چنین اتفاقی رخ ندهد. می‌توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم، اما متأسفانه بازی در دقایق پایانی مساوی شد.
مربی تراکتور در پاسخ به این پرسش که خستگی سبب توقف این تیم شد یا فشار صنعت نفت، گفت: بازی‌ها هر چهار روز یک بار برگزار می‌شود، اما تیم ما امروز سر حال و قبراق بود و بازیکنان ما شاداب بازی کردند. با این حال عقب‌نشینی کردیم و باید باز هم فیلم بازی را ببینم. غیبت دو مدافع میانی ما باعث شد ناخواسته پس از گلزنی عقب بنشینیم و مقابل پیکان هم که با یک گل جلو بودیم، عقب‌نشینی کردیم. بچه‌ها باید باور کنند می‌توانیم خیلی بهتر از این باشیم و شاید این موضوع زمان‌بر است.
عبداللهی با بیان اینکه تراکتور می‌تواند بهتر از این باشد، گفت: درست کردن یک تیم از لحاظ فنی و فوتبالی نیازمند چند نکته است که بازیکن، کار فنی و مسائل روانی را نیز شامل می‌شود. باید روی همه این اجزا کار کنیم. فکر می‌کنم با تمام کمبودهایی که از لحاظ فنی داریم، با شیب ملایم حرکت می‌کنیم و به بازیکنان خود  اعتقاد داریم. فکر می‌کنم آنها می‌توانیم بهتر از این باشیم. خستگی دلیل این نتیجه نبود و به‌خاطر غیبت خانزاده و محمدی عقب‌نشینی کردیم. صنعت نفت هم به دنبال ضدحملات و کسب نتیجه مساوی بود که این اتفاق با پنالتی که یک اتفاق فوتبالی است، رخ داد.
 
*پیروانی: هفته‌های خوبی را به لحاظ فوتبالی و مسائل حاشیه‌ای پشت سر نگذاشته بودیم 
امیرحسین پیروانی مربی نفت آبادان پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل تراکتور در هفته بیست‌و‌سوم اظهار داشت: فرصتی پیش آمد که به شهر خوب تبریز سفر کنم. دو سال قبل در خدمت مردم خوب و مسئولان خوب تبریز بودم. خاطرات خیلی خوبی برای من زنده شد. امیدوارم همیشه مردم و تیم این شهر موفق باشند. ما هفته‌های خوبی را پشت سر نگذاشته بودیم به لحاظ فوتبالی و مسائل حاشیه‌ای. به دنبال این بودیم که از آن جو خارج شویم.
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه افزود: یک تشکر ویژه می‌کنم از بازیکنان‌مان. در نیمه دوم شرایط ویژه‌ای رقم خورد و ما موقعیت‌های خوبی داشتیم. فکر می‌کنم کسب یک امتیاز برای تیم ما که چند هفته‌ای بود نتایج خوبی نگرفته بودیم، یک استارت جدید است که دوباره برگردیم به تیم خوبی که از ما هواداران به حق انتظار دارند و آنها را راضی کنیم.
وی در مورد موقعیت‌های فراوانی که تیم صنعت نفت از دست  می‌دهد، گفت: این مشکلی است که کادر فنی به آن اشراف دارد. معمولاً گفته می‌شود تیمی که ایجاد موقعیت می‌کند، مشکل تاکتیکی ندارد. به نظرم مشکل ما بیشتر ذهنی و باوری بود و امروز هم نتوانستیم چند موقعیت را تبدیل به گل کنیم. ان‌شاءالله با گلی که در دقایق پایانی زدیم این مشکل برطرف خواهد شد. من امیدوارم با تمرین بیشتر و صحبت این مشکل هم حل شود.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1733907
ارسال نظر
نظرات