شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:09 منتشر شده در مورخ: 1400/02/24 شناسه خبر: 1733908
مربیان گل گهر و ذوب آهن چه گفتند؟

الهویی: ما هم در گل گهر سیدجلال داریم/ حسینی: زمانی که گل بچگانه می‌خورید، تنبیه می‌شوید

الهویی: ما هم در گل گهر سیدجلال داریم/ حسینی: زمانی که گل بچگانه می‌خورید، تنبیه می‌شوید
مربیان گل گهر و ذوب آهن بعد از بازی هفته بیست و سوم که با برتری گل گهر به پایان رسید، صحبت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید الهویی مربی گل گهر در نشست خبری بعد از دیدار گل‌گهر - ذوب‌آهن اظهار داشت: مقابل یکی از تیم‌های خوب لیگ بازی کردیم، تیمی که در بازی قبلی مقابل استقلال نشان داد چقدر خوب تفکرات آقای حسینی را در زمین پیدا می‌کند، ولی مقابل این تیم نتیجه خوبی گرفتیم. در این بازی به دلیل ساختار دفاعی ذوب‌آهن نتوانستیم موقعیت‌های زیادی ایجاد کنیم. از آن طرف موقعیتی هم به ذوب‌آهن ندادیم که این موضوع نیز خیلی مهم است. به آقای حسینی تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم این تیم در ادامه موفق خواهد بود.

وی ادامه داد: بعد از باخت مقابل فولاد در هفته پیش که روی اتفاقات بود امروز از لحاظ روحی تیم وضعیت خوبی پیدا کرده بود.
الهویی درباره تعویض‌های گل‌گهر در بین دو نیمه، اشاره کرد: با اتفاقاتی که در نیمه اول افتاد، آقای قلعه‌نویی به این نتیجه رسید که شکل تیمی در بعد هجومی تغییر پیدا کند و سه تغییر تاکتیکی در بین دو نیمه داشتیم و دیدید که با همین موضوع به گل رسیدیم. خدا را شکر با رفع مصدومیت‌ها دست ما در نیم‌فصل دوم باز‌تر است و راحت‌تر می‌توانیم تغییر تاکتیک بدهیم.
مربی گل‌گهر درباره وضعیت مهران گلزاری و حضور او در زمین، گفت: گلزاری یکی از بازیکنان خوب و کاپیتان اول تیم ماست. مهران باید جایگاه سیدجلال در پرسپولیس را در گل‌گهر داشته باشد. رهبری تیم برعهده اوست فارغ از اینکه بازی کند یا نکند. این ذهنیت کاپیتانی در مهران به تیم کمک می‌کند.
وی درباره بازی دادن به بازیکنان سیرجانی، خاطرنشان کرد: خیلی خوب است که بازیکنان سیرجانی مانند گلزاری و محمود‌آبادی که در ذوب‌آهن است در سطح اول فوتبال ایران بازی کنند ولی باید بدانیم این روند نیاز به زمان دارد. این کاری است که الان در باشگاه گل‌گهر رخ می‌دهد. نگاه مثبت مدیریت باشگاه و آقای قلعه‌نویی به تیم‌های پایه باعث رشد بازیکنان سیرجانی می‌شود، اما همیشه مدنظر داشته باشید هر بازیکنی که جانش را برای تیم این شهر می‌دهد باید روی آن تعصب داشته باشید.
 
 *حسینی: زمانی که گل بچگانه می‌خورید، تنبیه می‌شوید
مجتبی حسینی سرمربی ذوب آهن پس از شکست یک بر صفر شاگردانش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی نسبتاً خوبی بود و شناخت نسبتاً خوبی از حریف داشتیم. در نیمه اول بازی خوبی ارائه کردیم، موقعیت گلزنی خلق کردیم و نقاط خوب حریف را بستیم.
وی در ادامه بیان کرد: سرمربی حریف در نیمه دوم تعویض‌هایی انجام داد. گفته بودیم خطر گل‌گهر، بازیکن شماره 8 این تیم است که خیلی خوب به حملات رقیب تنوع می‌دهد و او را آنالیز کرده بودیم. متأسفانه گلی بچگانه روی یک غفلت خوردیم. گل‌گهر در ادامه توانست بازی را به خوبی ببندد و پیروز شود. به گل‌گهر بابت این بُرد تبریک می‌گویم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به توالی بازی‌های خارج از خانه تیمش تصریح کرد: بازی‌های متوالی خارج از خانه، ما را آزار می‌دهد. پتانسیل تیم ما هم محدود است و این سومین بازی خارج از خانه متوالی ماست. پس از آغاز نیم‌فصل دوم در هفت بازی به میدان رفتیم که تنها دو مسابقه آن خانگی بوده است. دیدار ما در جام حذفی هم چهار روز دیگر، خارج از خانه است و فکر می‌کنم این مدل برنامه‌ریزی برای تیم‌هایی مانند ما که نیروهای محدودی دارند، خیلی سخت است. امیدوارم دیگر شاهد این موضوع نباشیم.
حسینی در مورد قضاوت پیام حیدری گفت: نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم. هنگام پیروزی یا شکست در مورد داوری صحبت نمی‌کنم.
وی درباره عملکرد رضا محمودآبادی بازیکن پیشین گل‌گهر و فعلی ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: او مانند سایر بازیکنان، خوب و پُرتلاش است و همه تلاش کردند. با این حال زمانی که گل بچگانه می‌خورید، تنبیه می‌شوید.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1733908
ارسال نظر
نظرات