شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:39 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734011

اعزام دختران تکواندوکار ایرانی برای کسب سهمیه المپیک/ مؤمن‌زاده و کیانی، دوشنبه در اردن

اعزام دختران تکواندوکار ایرانی برای کسب سهمیه المپیک/ مؤمن‌زاده و کیانی، دوشنبه در اردن
مهلا مومن‌زاده و ناهید کیانی به عنوان نمایندگان تکواندو کشورمان برای کسب سهمیه المپیک توکیو، دوشنبه راهی اردن خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره آسیا با حضور ۲۱۷ تکواندوکار طی روزهای ۳۱ اردیبهشت و یکم خردادماه به میزبانی "امان" اردن و در سالن "کمپینسکی" برگزار می‌شود.

مهلا مومن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم و ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم هوگوپوشان کشورمان هستند که برای کسب سهمیه المپیک توکیو در این رقابت‌ها به مصاف حریفان خود می‌روند. هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور به عنوان مربی است.
 
برهمین اساس ملی پوشان تکواندو کشورمان ساعت ۸:۳۵ صبح روز دوشنبه - ۲۷ اردیبهشت ماه تهران را به مقصد استانبول ترک می کنند و سپس راهی "امان" اردن می‌شوند. تکواندوکارانی که به فینال این دوره از رقابت‌ها راه پیدا کنند می‌توانند جواز حضور در بازی‌های المپیک توکیو را بدست آورند.
 
براساس برنامه اعلامی، جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی روز پنجشنبه - ۳۰ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ انجام می‌شود؛ رقابت های روز نخست (جمعه - ۳۱ اردیبهشت ماه) در اوزان ۴۹- و ۶۷- کیلوگرم زنان و ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان انجام می شود که در روز نخست مهلا مومن زاده نماینده ایران است. مسابقات روز دوم (شنبه - یکم خردادماه) نیز در اوزان ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد که ناهید کیانی تکواندوکار کشورمان است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1734011
ارسال نظر
نظرات