شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:39 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734920

رئیس فدراسیون هندبال در جمع نوجوانان هندبال/ هدیه پاکدل به هندبالیست ها

رئیس فدراسیون هندبال در جمع نوجوانان هندبال/ هدیه پاکدل به هندبالیست ها
رئیس فدراسیون هندبال در جمع ملی پوشان نوجوانان توجه به مسائل فرهنگی در کنار ورزش را از مسائل تاثیرگذار در زندگی ورزشکاران دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ظهر امروز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه 1400، علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال با حضور در جمع بازیکنان دعوت شده به سومین اردوی تیم ملی نوجوانان که در دوره آموزشی «ارتقای مهارت های تکنیکی و تاکتیکی» شرکت کرده بودند، حضور یافت و با آنها به دیدار و گفتگو پرداخت.

در ابتدای این دیدار مهدی رهبری، سرمربی تیم ملی نوجوانان گفت: پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در این روزها مشغله های بسیار دارند اما با این وجود برای تیم ملی نوجوانان وقت می گذارند و به نوجوانان ورزشکار توجه دارند و این جای تشکر و قدردانی دارد. امیدواریم بتوانیم جواب تلاش های مجموعه فدراسیون به ویژه پاکدل را به خوبی بدهیم.

سپس پاکدل رئیس فدراسیون هندبال با تاکید به تاثیرات ابعاد فرهنگی در زندگی حرفه ای ورزشکاران اظهار داشت: توجه به مسائل فرهنگی یکی از رسالت های فدراسیون هندبال است که همیشه سعی کرده ایم این هدف و رسالت را در برنامه های خود دنبال کنیم. من هم زمانی مثل شما در اردوهای نوجوانان و جوانان بودم و این دوران را گذرانده ام. دغدغه های شما را می دانم ولی از شما ورزشکاران نوجوان هم می خواهم به این موضوع نگاه و توجه ویژه ای داشته باشید و بدانید در کنار ورزش باید مسائل دیگری بعنوان شاخص های تاثیرگذار در زندگی فردی و اجتماعی خود لحاظ کنیم که یکی از این شاخص ها و شاید مهمترین آن توجه به مسائل فرهنگی است.

در ادامه پاکدل با تک تک ملی پوشان از نزدیک آشنا شد و به هر کدام از آنها یک جلد کتاب با نام «رختخوابت را مرتب کن» اهدا کرد.

سومین اردوی تیم ملی نوجوانان از 24 اردیبهشت در خانه هندبال سردار شهید قاسم سلیمانی در تهران آغاز شده و تا سی ام اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734920
ارسال نظر
نظرات