شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734927
می‌خواهم پرچم کشورم را به اهتزاز درآورم

دودانگه: حضور در انتخابی پاراتکواندو توکیو امتحان سخت اما شیرینی است/ همه رقبا را آنالیز کرده‌ام

دودانگه: حضور در انتخابی پاراتکواندو توکیو امتحان سخت اما شیرینی است/ همه رقبا را آنالیز کرده‌ام
ملی پوش پاراتکواندو کشورمان گفت: تلاش می‌کنم پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهم و می خواهم با افتخار پرچم کشورم را بالا ببرم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فاطمه دودانگه پاراتکواندو وزن 49- کیلوگرم اعزامی به رقابت‌های کسب سهمیه پارالمپیک اظهار داشت: از بهمن‌ماه تمرینات خود را به صورت فشرده برای حضور در این رقابت‌ها آغاز کرده‌ایم. خدا را شکر پیشرفت خوبی داشته‌ام و سعی می‌کنم بهترین نتیجه را کسب می‌کنم.

وی افزود: اولین مرتبه است که در مسابقه‌ای برون مرزی شرکت می‌کنم؛ بدون شک رقابت‌های مهم و سرنوشت سازی را پیش‌رو دارم اما من با کمک کادرفنی فیلم مبارزات حریفانم را دیده‌ام، آنها را آنالیز کرده‌ام و حالا برای بهترین نتیجه و از پیش‌رو برداشتن رقبایم قدم در این میدان بزرگ می‌گذارم.

نماینده وزن 49- کیلوگرم پاراتکواندو کشورمان گفت: حس خوبی دارم که توانستم به عنوان نماینده ایران برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ایران انتخاب شوم؛ تلاش می‌کنم پاسخ اعتماد کادرفنی را بدهم و با افتخار پرچم کشورم را بالا ببرم.

دودانگه در پایان گفت: امیدوارم با کسب سهمیه بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان با سربلندی از این امتحان سخت اما شیرین خارج شوم و به مردم عزیز ایران قول می‌دهم که تمام تلاش خود را برای به اهتزاز درآوردن پرچم کشورم انجام می‌دهم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734927
ارسال نظر
نظرات