شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:43 منتشر شده در مورخ: 1400/02/27 شناسه خبر: 1734994
نتایج استقلال به جدایی من ربطی ندارد

کمالوند: تصمیمم برای استعفا از سایپا قطعی است/ خسته‌ام و به استقلال برنمی‌گردم

کمالوند: تصمیمم برای استعفا از سایپا قطعی است/ خسته‌ام و به استقلال برنمی‌گردم
سرمربی سایپا با وجود مخالفت هیات مدیره باشگاه سایپا اعلام کرد که امکان ندارد از تصمیمش صرفنظر کرده و به سایپا برگردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛تیم سایپا شب گذشته در یک دیدار جنجالی با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم پیکان شد؛ اعلام پنالتی به سود پیکان در شرایطی که بازی مساوی بود آن هم با مشورت داور چهارم به داور وسط، اعتراض وحشتناک کادر فنی سایپا را به همراه داشت؛ اعتراضاتی که اوج آن را در پایان بازی و طی گفت و گوی فراز کمالوند با خبرنگاران حاضر در ورزشگاه شاهد بودیم. کمالوند ساعاتی بعد از آن دیدار نیز اعلام کرد که از سمت خود استعفا داده است. امروز هیات مدیره سایپا با این استعفا مخالفت کرد اما کمالوند از تصمیم قطعی خود در این باره خبر داد.

سرمربی سایپا صحبتهایش را با انتقاد از چینش داوران آغاز کرد و اظهار داشت: من کاری به تیم های دیگر ندارم و می خواهم در مورد تیم خودم صحبت کنم. ولی وقتی می خواهم راجع به تیم خودم صحبت کنم، ناچارا مجبورم می شوم که یک سری مطالب را مطرح کنم که به تیم های دیگر هم دخیل می شود. تیم ما در حال حاضر با دو تیم برای بقا در لیگ برتر می جنگند. آن دو تا تیم نساجی و ذوب آهن هستند. داور وسط ما آقای کرمانشاهی اهل استان مازنداران است. داور خط و داور چهارم بچه اصفهان هستند؛ آیا این کار شائبه دارد یا ندارد؟ شما وقتی برای ما داور می چینید و من هم یک هفته است که می گویم اشتباهات داوری به تیم ما ضربه می زند، کاری ندارد که کشور ما کشور پهناوری است و  32 استان دارد. شما باید می رفتید از این دو استان داور برای ما انتخاب می کردید. از لحاظ روانی می گویم و اصلا ربطی به دو تیم ذوب آهن و نساجی ندارد. 
کمالوند با اشاره به قضاوت داور بازی سایپا - پیکان و اشتباه عجیب وی تاکید کرد: فاصله داور چهارم با صحنه پنالتی بیش از 50 متر بود؛ چگونه پنالتی اعلام کرده است؟ ناظر داوری آقای یزدانی مصاحبه کرده و گفته که ایشان اشتباه کرده و تصمیم آقای خورشیدی درست بود. ایشان سر این صحنه تیم ما را از گرفتن امتیاز محروم کرده، من و آقای بیاتی نیا را اخراج کرده. الان ما باید چه کنیم؟ آقای افشاریان، رئیس کمیته انضباطی، آقای عزیزی خادم، رئیس سازمان لیگ بگویند ما چه کار باید بکنیم و حق مان را چگونه بگیریم؟
وی با انتقاد از داوری ‌ها گفت: نتایج بیرون از زمین رقم می خورد (بیرون از مستطیل سبز). داور چهارم بیرون از زمین است و برای چه باید دخالت کند آن هم از فاصله 55 متری! آقای خورشیدی نظرش را داده بود و اوت گرفته بود ولی داور چهارم او را صدا زد. داور وسط از فاصله 5 متری ندیده، کمک داور از فاصله 20 متری ندیده ولی ایشان از فاصله 60 متری دیده اند! داور چهارم به جای اینکه حواسش به تعویض ها، تابلوی تعویض و کارت تعویض باشد، برای تیم حریف پنالتی می گیرد.
سرمربی سایپا با تاکید بر تخلف قانونی پیکان در تعداد تعویض‌ها بیان کرد: ما به تعویض های پیکان که شش تا شد اعتراض کردیم. ما نه قانون گذاریم و نه اجرای قانون با ماست. اگر ما هم در آئین نامه مان چیزی را نداشته باشیم که به آن استناد کنیم فیفا آیین نامه اش مشخص است و نگاه کنند و ببینند که چه می گوید.
وی با اشاره به حضور سراجی در فدراسیون فوتبال گفت: همین که ایشان در فدراسیون هستند برخی ها هجمه درست کرده اند. ما در این سه چهار هفته بیچاره شده ایم. از ما امتیاز کم می شود و به رقیبانمان امتیاز افزوده می شود
کمالوند در پایان به رادیو ایران گفت: هیات مدیره لطف دارند ولی تصمیم ام قطعی است و امکان ندارد که به سایپا برگردم. کار من مربیگری است و نه می توانم بیرون زمین معجزه کنم یا با چیزی بجنگم. خیلی زرنگ باشم می توانم تیم ام را در داخل زمین جمع کنم. اگر این امکان هم به من داده نشود که دیگر کاری نمی توانم بکنم. اصلا دنبال این نیستم که جایی برگردم. خسته ام و ولی می خواهم استراحت کنم. 
وی همچنین با اشاره افت استقلال بعد از جدایی اش گفت: نتایج استقلال هم ربطی به ما ندارد. ما هم اگر بودیم این اتفاقات می افتاد. خدا شاهد است که رقم قراردادم با سایپا از استقلال کمتر بود. 400 میلیون تومان برای بازی هایی که پیش رو بود و 100-150 میلیون هم به عنوان پاداش بود که اگر تیم در لیگ برتر می ماند پرداخت می شد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1734994
ارسال نظر
نظرات