شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735148
دو خبر از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

نهایی شدن میزبانی ایران از مسابقات جهانی 2023 در نشست هیات رئیسه/ انتصاب سرپرست مسابقات انتخابی شیراز

نهایی شدن میزبانی ایران از مسابقات جهانی 2023 در نشست هیات رئیسه/ انتصاب سرپرست مسابقات انتخابی شیراز
سومین جلسه هیات رییسه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در سومین نشست هیات رییسه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام که امروز(دوشنبه 27 اردیبهشت ماه) در محل فدراسیون برگزار شد، اعضای هیات رییسه در خصوص برنامه ها و فعالیت های پیش روی فدراسیون به بحث و گفت و گو پرداختند.

عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون، رضا فیروزی نایب رییس، حسن کرباسی سرپرست دبیری، زهره مرزوقی نایب رییس بانوان، حسین اخلاقی عضو هیات رییسه، امیر رامشی سرپرست خزانه داری و مهدی مستجاب الدعوه بازرس فدراسیون در این نشست حاضر بودند.

یکی از مصوبات مهم این نشست موافقت و حمایت هیات رییسه با بحث میزبانی ایران از مسابقات جهانی 2023 پرورش اندام بود که در مرحله نهایی شدن قرار دارد.

همچنین در این نشست چارت فدراسیون، آیین نامه انضباطی، حق الزحمه مدرسان و داوران، اساسنامه سازمان لیگ و انستیتوی بین المللی فدراسیون به تصویب اعضا رسید.

از سوی دیگر مقرر شد با توجه به موافقت فدراسیون جهانی پرورش اندام با افتتاح آکادمی بین المللی IFBB در ایران، به زودی این آکادمی در مکانی که فدراسیون در نظر می گیرد، تاسیس و بهره برداری شود.

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر از زحمات مسعود حیدرزاده، سرپرست کمیته همگانی به خاطر برگزاری پویش و مسابقات مچ اندازی همگانی با مشارکت 140 نفر تقدیر شد.

*سرپرست برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار انتخاب شد

بعد از انتخاب شهر شیراز به عنوان میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار، رییس فدراسیون بدنسازی سرپرست برگزاری این مسابقات را هم منصوب کرد.

در این حکم محمدعلی فرهنگ مهر که ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان فارس را برعهده دارد، به عنوان سرپرست برگزاری مسابقات انتخابی منصوب شده است.

مسابقات انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات آسیایی و جهانی 2021 در رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار از 20 الی 22 مردادماه به میزبانی شهر شیراز برگزار می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1735148
ارسال نظر
نظرات