شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1400/03/20 شناسه خبر: 1741882
کاری به احتمالات و بازی با عراق نداریم؛

اسکوچیچ: بازی با بحرین را فراموش‌ کرده‌ایم و به گذشته کاری نداریم/ کامبوج را دست‌کم نمی‌گیریم و برای‌شان احترام قائلیم

اسکوچیچ: بازی با بحرین را فراموش‌ کرده‌ایم و به گذشته کاری نداریم/ کامبوج را دست‌کم نمی‌گیریم و برای‌شان احترام قائلیم
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کامبوج را نمی‌خواهیم دست کم بگیریم و برای آنها احترام زیادی قائل هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل کامبوج اظهار داشت: دوست دارم رضایت خودم را از بازی مقابل بحرین بگویم. بازی خوبی بود و در حالی که فشار روانی بالایی در آن بازی روی ما بود، اما نتیجه خوبی گرفتیم. از بازیکنانم می‌خواهم که بگویم آن بازی را فراموش کنند، ما در فوتبال کاری به خاطره‌ها و اتفاقاتی که در گذشته افتاده نداریم.

وی افزود: کامبوج را نمی‌خواهیم دست کم بگیریم و برای آنها احترام زیادی قائل هستیم. بازی‌های آنها را که نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شوم نتایج‌شان کاری که در زمین می‌کنند را نشان نمی‌دهد. منظورم این است که عملکردشان بهتر از نتایج‌شان بوده و باز از تیم خودم درخواست می‌کنم که تمرکز زیادی برای این بازی بگذارند، ما برای پیروزی در این بازی آمدیم و در کنار آن احترام زیادی برای کامبوج قائلیم.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه دیدار با کامبوج در جدول رده‌بندی چقدر برای ایران تأثیرگذار است، گفت: ما برای این آمده‌ایم که حداکثر امتیازات را بگیریم و کاری به محاسبات و اما و اگرها نداریم که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. از تمام اعضای تیم می‌خواهم تمام تمرکزشان روی بازی کامبوج باشد و بازی با عراق و تمام اما و اگرها را فراموش کنند. ما تمام تمرکزمان را روی این بازی می‌گذاریم تا حداکثر امتیازات را بگیریم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1741882
ارسال نظر
نظرات