اخبار داغ

کاپیتولاسیون مجازی افسار پاره کرد؛

گوگل؛ روبیکا و ذره بین را حذف کرد/ تشریک مساعی استعمار با ساترا برای ترور موثر ترین اپلیکیشن های بومی

گوگل؛ روبیکا و ذره بین را حذف کرد/ تشریک مساعی استعمار با ساترا برای ترور موثر ترین اپلیکیشن های بومی
فروشگاه گوگل پلی که پیشتر نیز سابقه دستبردش به حریم شخصی کاربران با حذف برخی نرم افزار ها از گوشی ایرانی ها حاشیه ساز شده بود، اینبار روبیکا و ذره بین را از دسترس برای دانلود خارج کرد.
[

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ️در روزهایی که بوق های تبلیغاتی نزدیک به سرویس های جاسوسی غرب کمترین مطالبه برای حمایت از حقوق کاربران ایرانی در فضای مجازی را مورد هجمه قرار می دهند، فروشگاه گوگل پلی که پیشتر نیز سابقه دستبردش به حریم شخصی کاربران با حذف برخی نرم افزار ها از گوشی ایرانی ها حاشیه ساز شده بود، اینبار روبیکا و ذره بین را از دسترس برای دانلود خارج کرد.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
گوگل پلی در حالی بامداد امروز حاضر شد با ثبت یک رکورد جدید برای رفتارهای استعماری و ضد آزادی های عمومی در نیمه شب اقدام به حذف روبیکا و ذره بین کند و خود را بیش از گذشته در زمینه احترام به حریم شخصی کاربران بی اعتبار نماید که ادعا می شد "روبیکا" جایگاه چندانی در میان کاربران ایرانی ندارد! 
,
 
,
در روزهای گذشته ساترا وابسته به سازمان صدا و سیما نیز با اقدامی غیر قانونی و به دلیل یک شناخت ناشیانه از زیست بوم پیامرسانها، در یک تشریک مساعی با شرکت های استعماری به فضا سازی ها علیه این سوپر اپ ایرانی روی آورده بود. خبرگزاری مهر در یک افشا گری این اقدام را در راستای رانتهای حمایتی از برخی VOD های خاص تحلیل کرد.
,
 
,
باید پرسید آیا مانند زمانی که موضوع حمایت از حقوق کاربران ایرانی مطرح می شود و برخی با شعار آزادی های اجتماعی سعی می کنند تا مردم و حاکمیت از ابتدایی ترین حقوق خود محروم شوند آیا اکنون در برابر این دستبرد گوگل به حریم و حقوق شخصی کاربران سکوت خواهند کرد؟ باید پرسید اگر اپلیکیشن ها و پیامرسان های ایرانی مخاطبی ندارند و یا موثر نیستند چرا گوگل حاضر است شبانه و دزدانه از باقی مانده اعتبار خود برای حذف این نرم افزارها عبور کند؟
,
 
,
انتهای پیام/
]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه