شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1400/08/30 شناسه خبر: 1786008
با پیگیری‌های رسانه‌ای صورت گرفت؛

مشکلات عرضه بورسی سیمان روی میز وزارتخانه‌های صمت و اقتصاد

مشکلات عرضه بورسی سیمان روی میز وزارتخانه‌های صمت و اقتصاد
معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان کرمان گفت: به منظور حل مسائل و مشکلاتی که افراد حقیقی و حقوقی برای خرید سیمان کمتر از میزان درج شده در بورس توسط کارگزاری‌ها دارند، مکاتباتی را از طریق وزارت صمت انجام داده‌ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ اواخر مهر ماه امسال، این پایگاه خبری گزارشی را در خصوص وضعیت خرید سیمان از طریق بورس و گلایه های رئیس اتحادیه ابزار و مصالح ساختمانی سیرجان با عنوان «دست کوتاه خرده فروشان سیمان از عرضه بورسی/ کارگزاری ها طرفدار خریداران کلان هستند» منتشر کرد.

محسن یزدانپناه در گفتگو با راه آرمان در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای رفع مشکل این صنف جهت خرید کمتر از میزان درج شده در بورس گفت: به منظور حل مسائل و مشکلاتی که افراد حقیقی و حقوقی برای خرید سیمان کمتر از میزان درج شده در بورس توسط کارگزاری ها دارند، مکاتباتی را از طریق وزارت صمت انجام داده ایم.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان کرمان با اشاره به اینکه این مسئله در حیطه وزارت صمت نیست، ابراز کرد: اما ما از طریق وزارت خانه منعکس کرده ایم که اگر این امکان وجود دارد از طریق وزارت اقتصاد و امور دارایی و بورس پیگیری کنیم تا مشکل افرادی که می خواهند سقف کمتری از میزانی که در بورس تعیین شده، خریداری کنند، برطرف شود.

وی خاطر نشان کرد: روند اجرای این کار به دلیل آنکه چند معاون در وزارت صمت در حال جابه جایی هستند ممکن است طولانی شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1786008
ارسال نظر
نظرات