ترامپ خودش هم نمی‌داند چه رویکردی در قبال ایران دارد

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا درباره آینده روابط آمریکا با ایران در دوره ریاست جمهوری‌ احتمالی ترامپ گفت: ترامپ خودش نمی‌داند و شاید هم تا پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش نداند که چه رویکردی در قبال ایران دارد.


بازداشت مردی که قصد داشت دونالد ترامپ را به قتل برساند

پلیس ایالت فلوریدا اعلام کرد که مردی را بازداشت کرده که رئیس‌جمهور سابق آمریکا را تهدید به قتل کرده بود.


ایالات متحده دچار چالش بزرگ حفاظتی شده است/ دموکرات ها با بایدن بازنده انتخابات خواهند بود

تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: کسانی که می گویند ترور ترامپ کار خودشان است نمی خواهند باور کنند که آمریکا دچار چالش های بزرگ حفاظتی شده است.


۳۵ قانونگذاران آمریکا مخالف حضور بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

یک سناتور و چهار عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا جمعه شب خواستار انصراف جو بایدن از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شدند و بدین ترتیب شمار قانون گذار هم‌حزبی‌ها وی در کنگره که چنین درخواست مطرح کرده‌اند، به …


روسیه و چین از من حساب می‌بردند

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بامداد جمعه مدعی شد که در زمان حضورش در کاخ سفید، چین و روسیه از او ترس داشتند.


بایدن چاره‌ای جز کناره‌گیری از رقابت‌ها ندارد

منابع نزدیک به جو بایدن می‌گویند که خود او نیز پذیرفته است که شانسی برای پیروزی در رقابت‌های انتخاباتی ندارد.


ترامپ در ایالت‌های چرخشی از بایدن پیشی گرفته است

نظرسنجی جدیدی که توسط کالج امرسون پس از سوء قصد به دونالد ترامپ انجام شد، نشان داد که میزبان سابق کاخ سفید در هفت ایالت چرخشی و در سطح ملی از جو بایدن، رئیس جمهور کنونی پیشی گرفته است.


پلوسی هم به بایدن هشدار داد: کناره‌گیری کن

منابع آگاه می‌گویند رئیس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا به جو بایدن گفته است در صورت عدم کناره‌گیری از رقابت‌های ریاست‌جمهوری و شکست در برابر ترامپ ممکن است شانس دموکرات‌ها را برای پیروزی در مجلس نمایندگان هم از بین ببرد.


ریزش ۵۰۰ میلیارد دلاری سهام تراشه با سیگنال آمریکا

شاخص نیمه رسانای وال استریت در پی گزارشی از احتمال تشدید سخت گیری آمریکا در صادرات فناوری نیمه رسانای پیشرفته به چین، روز چهارشنبه بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار از ارزش بازار را از دست داد که بدترین ریزش از …


ضارب ترامپ از قبل پیام تهدیدآمیز منتشر کرده بود

شبکه فاکس نیوز گزارش داد ضارب دونالد ترامپ ظاهراً پیامی تهدیدآمیز در پلتفرم بازی «استیم» با اشاره به روز سوءقصد منتشر کرده بود.