عذرخواهی بایدن از مسلمانان آمریکایی بابت زیر سوال بردن تلفات در غزه

براساس گزارش‌ها، رئیس‌جمهوری آمریکا پس از اینکه صحت آمار تلفات غزه را زیر سوال برد و با انتقادهای سنگینی مواجه شد، از چندین رهبر برجسته مسلمان آمریکایی عذرخواهی کرد.


پنتاگون اتهامش علیه انصارالله را پس گرفت

آمریکا که اخیرا جنبش انصارالله یمن را متهم به توقیف یک کشتی تجاری مرتبط با رژیم صهیونیستی در خلیج عدن کرده بود، اتهامش را پس گرفت.


اسرائیل با کمک نظامی آمریکا در غزه مرتکب نقض‌های حقوق بشری می‌شود

سیاستمدار دموکرات و مسلمان آمریکایی گفت که کمک‌های نظامی ایالات متحده به رژیم صهیونیستی برای ارتکاب «نقض‌های حقوق بشری» در غزه استفاده می‌شود.


ادعای ارتش آمریکا درباره سرنگونی پهپادهای یمن

ارتش آمریکا امروز (پنجشنبه) مدعی شد، یک ناو جنگی این کشور چند پهپاد حامل بمب را که از قلمرو تحت کنترل انصارالله یمن پرتاب شده بودند، بر فراز دریای سرخ سرنگون کرده است.


استقبال بایدن از توافق تسهیل آزادی اسرا در غزه

رئیس‌ جمهور آمریکا از توافق اسرائیل و حماس با میانجیگری قطر که هدف آن تسهیل آزادی اسرا در غزه است، استقبال کرد.


پشت پرده سیاست دوگانه واشنگتن در جنگ غزه/ آمریکا در نقطه بن‌ بست!

از آغاز عملیات طوفان الاقصی و جنگ در غزه، دولت آمریکا جلوه‌های تازه‌ای از کنش و رفتار را در سیاست خارجی خود به نمایش گذاشت و صرفا با نقابی بر چهره وارد میدان شد و در پشت‌پرده هر آنچه را …


پنتاگون از کمک‌های نظامی جدید به اوکراین خبر داد

لوید آستین امروز دوشنبه از بسته کمک‌های نظامی جدید به اوکراین به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار خبر داد.


نزدیک است که مذاکرات برای آزادی اسرای صهیونیست نتیجه بدهد

معاون مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت، نزدیک است که مذاکرات برای آزادی اسرای صهیونیست نتیجه بدهد و اختلاف نظرات میان طرف‌ها کاهش پیدا کرده است.


میلی با 76 درصد مشارکت مردم رئیس جمهور شد

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در آرژانتین در حالی با مشارکت ۷۶ درصدی مردم این کشور پایان یافت که بر اساس نتایج رسمی، «خاویر میلی» با کسب ۵۶ درصد آرا در مقابل «سرخیو ماسا» وزیر اقتصاد سابق این کشور که …


گزارش نیویورک تایمز درباره تبعات گیر افتادن آمریکا در باتلاق غزه

جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه بار دیگر پای واشنگتن را به غرب آسیا باز کرده و این موضوع باعث نگرانی شرکای آمریکا در منطقه هند و اقیانوس آرام شده است. آنها تردید دارند واشنگتن بتواند حمایتی از تایوان به‌ویژه در …