برق ادارات پرمصرف تنها با تعهد وصل می‌شود/ پرمصرفی مراکز خرید را گزارش دهید

مدیرکل هوشمندسازی و فناوری‌های نوین شرکت توانیر گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده قرار است برق مشترکان پرمصرف بخش اداری که قطع شده است، تنها در صورت ارائه تعهد وصل شود.


تهرانی‌ها مصرف برقشان را کاهش دهند

با ورود موج جدید گرما در کشور، از هموطنان تهرانی درخواست می‌شود به منظور جلوگیری از بروز اختلال در تامین برق، مصارف خود را حداقل ده درصد کاهش دهند.


نفتکش‌های آسیب‌دیده در ساحل سنگاپور حامل نفت خام ایران نبودند

حادثه برخورد دو نفتکش در نزدیکی ساحل سنگاپور در حالی رخ داده که برخی رسانه‌ها، محموله یکی از این نفتکش‌ها را دو میلیون بشکه نفت خام ایران اعلام کرده‌اند اما وزارت نفت اعلام کرد که هیچکدام از نفتکش‌های آسیب‌دیده مرتبط …


افزایش مصرف برق کشور به دلیل افزایش بی‌سابقه دما

وزیر نیرو با بیان اینکه به دلیل افزایش بی‌سابقه دما در دو هفته پیش رو نیاز مصرف برق کشور جهش قابل توجهی خواهد داشت، افزود: تأمین برق برای بخش‌های مختلف با مدیریت مصرف محقق می‌شود.


جلوگیری از هدررفت گاز و توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی، مهم‌ترین اقدامات حوزه گازی دولت سیزدهم

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: منابع عظیم و سرشار ما با فلر سوزی هدر می رفت  که در این دولت عظمی جدی برای جمع آوری این گازها داشتیم و با رشد ۱۰ برابری جمع آوری گازهای فلر رو به رو …


دو هفته بسیار گرم در پیش است/ تلاش برای تامین برق پایدار با مشارکت مردم

سخنگوی صنعت برق از فراگیری منطقه خاورمیانه با موج شدیدتر گرما خبر داد و گفت: دو هفته بسیار گرم پیش‌روی کشور قرار دارد و امیدواریم با تامین برق پایدار و همکاری هموطنان این روزها را پشت سر بگذاریم.


تحقق ۸۵ درصدی مدیریت مصرف برق در بخش اداری

طبق آمار به دست آمده از شروع مدیریت مصرف تا به حال در بخش اداری ۸۵ درصد از صرفه‌جویی برق محقق شده است که بی شک با گسترش همکاری مشترکان بخش اداری این عدد بالاتر نیز خواهد رفت.


توضیحات وزیر نفت درباره توافقنامه انتقال گاز روسیه به ایران

وزیر نفت با اشاره به امضای سند توافقنامه انتقال گاز روسیه به کشورمان، گفت: با اجرای این خط انتقال، علاوه بر تامین پایدار گاز داخل، ظرفیت و پایداری صادرات گاز کشور نیز به نحو چشمگیری ارتقاء خواهدپ یافت.


نفت در پایین‌ترین قیمت یک ماهه ایستاد

قیمت نفت پس از این که در معاملات روز گذشته به پایین‌ترین قیمت در یک ماه گذشته نزول کرد، روز چهارشنبه تغییر چندانی نداشت و گارد کاهشی خود را حفظ کرد.


تقدیر وزیر نیرو از جهادگران نیروگاه رامین اهواز

در پی جانفشانی متخصصان نیروگاه رامین اهواز برای انجام تعمیرات در دمای ۷۰درجه سانتیگراد، وزیر نیرو از جهادگران این نیروگاه تقدیر کرد.