وزیر نیرو عازم اجلاس تغییر اقلیم سازمان ملل شد

وزیر نیرو به منظور شرکت در اجلاس تغییر اقلیم سازمان ملل متحد و بیان مواضع جمهوری اسلامی ایران میان سران بیش از 100 کشور دنیا عازم امارات متحده عربی شد.


صنعت نفت وابسته به حضور مستشاران خارجی نیست

وزیر نفت گفت: قبل از انقلاب کارکنان ایرانی در تولید و صادرات نفت، نقشی نداشتند و امور این صنعت به دست مستشاران خارجی بود.


علت بوی بنزین داخل کابین ال نود چیست؟

در برخی موارد ممکن است که شما شاهد وجود بوی بنزین در کابین خودرو باشید. در این شرایط است که به‌ دنبال علت بوی بنزین داخل کابین ال نود می‌گردید تا بتوانید با انجام اقدامات تاثیرگذار، مشکل موجود را برطرف …


بسیج صنعت پتروشیمی با تمام قوا در میدان جهاد اقتصادی حاضر است

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: بسیج صنعت پتروشیمی با تمام قوا در میدان جهاد اقتصادی حاضر است و امروز این صنعت الهام بخش و الگوئی موفق برای توسعه سایر صنایع کشور می باشد.


مدیران شرکت ملی صنایع پتروشیمی پاسخگوی مخاطبان در میز خدمت

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در قالب طرح" میز خدمت" پاسخگوی مسائل و مشکلات کارکنان و مراجعه کنندگان شد.


رژیم خشکسالی در استان تهران تغییر کرده است

مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: رژیم خشکسالی در استان تهران تغییر کرده و ما در ۵۰ سال گذشته ۲ سال خشکسالی و چند سال ترسالی داشتیم .


نوآوری در صنایع پتروشیمی کلید جلوگیری از انتشار کربن است

مدیرعامل شرکت میتسوبیشی کمیکال گفت: نوآوری در صنایع پتروشیمی جهان برای دستیابی به گذار چالش‌برانگیز به سمت به صفر رساندن انتشار کربن ضروری است.


اعلام میانگین قیمت های جهانی محصولات پتروشیمیایی

قیمت پایه محصولات پتروشیمی در هفته منتهی به یکشنبه (5 آذر ماه) بر اساس میانگین نرخ ارز معاملاتی در سامانه نیما : 379299.83 ریال اعلام شد.


یارانه‌های جهانی برای سوخت افزایش یافت

با وجود توافق دولت‌های جهانی برای حذف یارانه‌های ناکارآمد سوخت فسیلی در راستای مبارزه با گرمایش جهانی، یارانه‌های سوخت فسیلی به هفت تریلیون دلار افزایش پیدا کرده است.


طلسم رشد هفتگی قیمت نفت شکسته شد

قیمت نفت با کاهش ریسک‌های ژئوپلیتیکی، در معاملات روز جمعه بازار جهانی کاهش پیدا کرد اما نخستین رشد هفتگی را در یک ماه گذشته به ثبت رساند.