انصارالله: در حمله رژیم صهیونیستی ۳ تن شهید و ۸۷ تن دیگر زخمی شدند

انصارالله یمن امروز یکشنبه اعلام کرد در نتیجه تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی که تأسیسات مدنی در بندر حدیده را هدف قرار داد سه تن شهید و ۸۷ تن دیگر زخمی شدند.


موشک‌های بالستیک پیشرفته یمن در راه است

رسانه‌های صهیونیستی از وحشت در سرزمین‌های اشغالی نسبت به واکنش احتمالی یمن به حمله موشکی به بندر الحدیده خبر داده و نوشتند که سامانه‌های دفاع هوایی در حالت آماده باش کامل قرار دارد.


حمایت اتحادیه اروپا از حکم دیوان بین‌المللی دادگستری علیه رژیم صهیونیستی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد این اتحادیه از حکم دیوان بین‌المللی دادگستری مبنی بر غیرقانونی بودن اشغال سرزمین‌های فلسطینی حمایت می‌کند.


شکست چشمگیر سیاست اردوغان علیه اسد عیان شده است

رسانه انگلیسی با اشاره به چرخش ۱۸۰ درجه‌ای اخیر موضع «رجب طیب اردوغان» در رابطه با دولت سوریه و تلاش او برای ترمیم روابط با دمشق، بر این باور است که تلاش‌های رئیس‌جمهور ترکیه علیه دولت سوریه به یک «شکست …


شهادت ۳۷ فلسطینی دیگر در غزه/ شماره شهدا به ۳۸۹۱۹ نفر رسید

وزارت بهداشت فلسطین در غزه در دویست و هشتاد و هشتمین روز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تازه‌ترین آمار تلفات این جنگ را اعلام کرد.


سازمان ملل برای توقف تروریسم صهیونیستی اقدام کند

در پی تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و شهادت یک خبرنگار دیگر، جنبش حماس در بیانیه‌ای خواستار اقدام فوری سازمان ملل برای توقف کشتار فلسطینی‌ها به دست رژیم صهیونیستی شد.


ترامپ خودش هم نمی‌داند چه رویکردی در قبال ایران دارد

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا درباره آینده روابط آمریکا با ایران در دوره ریاست جمهوری‌ احتمالی ترامپ گفت: ترامپ خودش نمی‌داند و شاید هم تا پایان دوره ریاست‌جمهوری‌اش نداند که چه رویکردی در قبال ایران دارد.


بازداشت مردی که قصد داشت دونالد ترامپ را به قتل برساند

پلیس ایالت فلوریدا اعلام کرد که مردی را بازداشت کرده که رئیس‌جمهور سابق آمریکا را تهدید به قتل کرده بود.


ایالات متحده دچار چالش بزرگ حفاظتی شده است/ دموکرات ها با بایدن بازنده انتخابات خواهند بود

تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: کسانی که می گویند ترور ترامپ کار خودشان است نمی خواهند باور کنند که آمریکا دچار چالش های بزرگ حفاظتی شده است.


۳۵ قانونگذاران آمریکا مخالف حضور بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

یک سناتور و چهار عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا جمعه شب خواستار انصراف جو بایدن از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شدند و بدین ترتیب شمار قانون گذار هم‌حزبی‌ها وی در کنگره که چنین درخواست مطرح کرده‌اند، به …